"17" жовтня 2011 р. Справа № 5016/3459/2011(18/46)
м. Миколаїв
Кредитор: Державна податкова інспекція у Заводському районі м. Миколаєва, 54029, м. Миколаїв, вул. Г. Петрової, 2-а,
Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Автодом-Юг-Сервіс”,
54029, м. Миколаїв, вул. Фрунзе, 65, ідентифікаційний код 35320754,
Державний реєстратор: Виконавчий комітет Миколаївської міської ради,
54027, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20,
Відділ з питань банкрутства у Миколаївській області, 54001, м. Миколаїв, а/с 156,
Суддя Давченко Т.М.
розглянувши заяву кредитора про порушення справи про банкрутство боржника за ознаками ч.1 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та вивчивши інші матеріали, визнав їх достатніми для прийняття до розгляду та порушення справи про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 6, 11, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України, суд -
1. Порушити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Автодом-Юг-Сервіс”, 54029, м. Миколаїв, вул. Фрунзе, 65, ідентифікаційний код 35320754.
2.Призначити справу до розгляду у засідання суду для прийняття постанови про банкрутство та відкриття ліквідаційної процедури на 1 листопада 2011р. о 10.30 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмиральська, 22, Будинок Рад, 8 поверх, каб. 812.
3. Зобов'язати боржника подати до канцелярії суду: відзив на заяву кредитора.
4. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів. Протягом дії мораторію забороняється стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до законодавства, а також не нараховується неустойка (штраф, пеня), інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів.
5. Ухвалу надіслати на адресу кредитора, боржника, державного реєстратора, Миколаївського обласному відділу з питань банкрутства.
Суддя Т.М.Давченко