Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.О.Невського/Річна, 29/11, к. 216
< Список (При необходимости выбрать) >
< Список (При необходимости выбрать) >
06.10.2011Справа №5002-19/2124-2009
За заявою боржника - Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55», м.Білогірськ АР Крим (ідентифікаційний код 13784121)
про порушення справи про банкрутство
Суддя В.І. Мокрушин
Представники сторін:
Від боржника - не з'явився
Від ліквідатора - ОСОБА_1 - представник, дов. б/н від 06.10.2011 р.
Від Фонду майна АР Крим - ОСОБА_2 - нач. відділу, дов. № 01-Д від 04.01.2010 р.
ПАТ «Крименерго» - ОСОБА_3 - ю/к перш.категор., дов.№ 336-Д від 22.04.2011 р.
Від ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань України у Сімферопольському районі АРК - ОСОБА_4. - гол.спец., дов. № 04-707 від 15.06.2011 р.
Від Управління з питань банкрутства в АР Крим та м.Севастополі - Попов М.Г. - гол. спеціаліст, юрисконсульт, дов. №02 від 30.12.2010 р.
Суть спору: Мале державне підприємство «Пересувна механізована колона № 55» звернулось до Господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство порядку ст.53 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Ухвалою Господарського суду АР Крим від 18.05.2009 р. відносно боржника введено судову процедуру банкрутства - санацію строком на 12 місяців, керуючим санацією призначено керівника Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» Гамідова А.А.
Оголошення про введення відносно боржника судової процедури банкрутства - санації строком на 12 місяців опубліковано в газеті Голос України № 104 від 06.06.2009 р.
Ухвалою Господарського суду АР Крим від 11.08.2009 р. судом був затверджений реєстр вимог кредиторів Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55», який був представлений арбітражним керуючим Тамашовим О.Г.
Ухвалою Господарського суду АР Крим від 17.02.2010 р. Малому державному підприємству «Пересувна механізована колона № 55» та третім особам заборонено здійснювати будь-які дії, пов'язані з вилученням та відчуженням нерухомого майна (земельних ділянок, будівель, споруд), основних фондів підприємства та рухомого майна, які належить Малому державному підприємству «Пересувна механізована колона № 55» до розгляду справи про банкрутство.
Ухвалою Господарського суду АР Крим від 09.09.2010 р. відсторонено керівника Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» Гамідова А.А. від обов'язків керуючого санацією. Керуючим санацією призначено розпорядника майна арбітражного керуючого Тамашова А.Г.
Постановою Господарського суду АР Крим від 04.10.2010 р. скасовано заборону, встановлену ухвалою господарського суду АР Крим від 17.02.2010 р. щодо здійснення Малим державним підприємством «Пересувна механізована колона № 55» та третіми особами будь-які дії, пов'язаних з вилученням та відчуженням нерухомого майна (земельних ділянок, будівель, споруд), основних фондів підприємства та рухомого майна, які належить Малому державному підприємству «Пересувна механізована колона № 55»; боржника визнано банкрутом; відкрито ліквідаційну процедуру строком на шість місяців, до 04.04.2011 р.; ліквідатором боржника Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» (ідентифікаційний код 13784121) призначено арбітражного керуючого Подтеребкова Володимира Сергійовича.
Постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 21.12.2010 р. апеляційну скаргу Фонду майна АР Крим задоволено частково; постанову Господарського суду АР Крим від 04.10.2010 р. скасовано; справу направлено для розгляду до Господарського суду АР Крим.
Ухвалою Господарського суду АР Крим від 10.02.2011 р. скасовано заборону, встановлену ухвалою Господарського суду АР Крим від 17.02.2010 р. щодо здійснення Малим державним підприємством «Пересувна механізована колона №55» та третіми особами будь-якіх дій, пов'язаних з вилученням та відчуженням нерухомого майна (земельних ділянок, будівель, споруд), основних фондів підприємства та рухомого майна, які належить Малому державному підприємству «Пересувна механізована колона № 55». Припинено повноваження керуючого санацію боржника Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» (ідентифікаційний код 13784121) Тамашова А.Г. Призначено керуючим санацією боржника Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» (ідентифікаційний код 13784121) арбітражного керуючого Подтеребкова Володимира Сергійовича (ліцензія серії АВ №547690 від 02.08.2010 р.; Сімферопольський район, с.Мирне, вул.Підгірна, 41).
Постановою Вищого господарського суду України від 13.04.2011 р. касаційну скаргу арбітражного керуючого Тамашова О.Г. задоволено. Постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 21.12.2010 р. у справі № 2-19/2124-2009 скасовано. Постанову Господарського суду АР Крим від 04.10.2010 р. залишено в силі.
Ухвалою господарського суду АР Крим від 20.06.2011 р. продовжено строк ліквідаційної процедури банкрута Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» та повноважень ліквідатора - арбітражного керуючого Подтеребкова В.С. на шість місяців до 04.10.2011 р., затверджено розмір оплати послуг ліквідатора Малого державного підприємства «Пересувна механізована колона № 55» арбітражного керуючого Подтеребкова В.С. у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання своїх повноважень за рахунок коштів боржника.
14.09.2011 р. до суду від ліквідатора надійшло клопотання, згідно якого він просить зобов'язати ДАІ м.Білогірськ зняти з реєстраційного обліку наступний автотранспорт: «КАМАЗ» модель-5320, 1992 р.в., р/н 1679 КРР; «МАЗ», модель - 5551, 1992 р.в., р/н 2016 КРС; «МАЗ», модель - 5551, 1992 р.в., р/н НОМЕР_1, у зв'язку з його повним зносом та подальшою утилізацією; зобов'язати ДАІ м.Білогірськ зняти з реєстраційного обліку транспортний засіб МАЗ, модель - 5337 (автокран), 1992 р.в., р/н 8615 КРС, для подальшої реалізації в рамках процедури банкрутства.
Ухвалою господарського суду АР Крим від 16.09.2011 р. клопотання ліквідатора призначено до розгляду у судовому засіданні.
19.09.2011 р. до суду від Підприємства «Трест «Кримспецагробуд-2» надійшла заява про визнання додаткових кредиторських вимог.
Представник ліквідатора у судовому засіданні надав письмові заперечення щодо вказаної заяви.
У судовому засіданні представники сторін наполягали на з'ясуванні позиції комітету кредиторів щодо заявленого клопотання про зняття з реєстраційного обліку вказаного автотранспорту.
Представник Управління з питань банкрутства в АР Крим та м.Севастополі підтримав клопотання ліквідатора.
Розглянувши відповідне клопотання, суд вважає за необхідне відкласти його розгляд у наступне судове засідання для надання можливості комітету кредиторів висловити свою позицію щодо заявленого клопотання.
Враховуючи викладене і керуючись 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
· Відкласти розгляд клопотання ліквідатора на 18.10.2011 р. на 10 годин 30 хвилин.
· Явку представників сторін та ліквідатора у судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим Мокрушин В.І.