"13" жовтня 2011 р. Справа № 14/486
вх. № 14819/2011 від 22.09.2011
Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: представників за довіреностями -Ігнатенка С.М. (від ініціюючого кредитора), Жалдак В.І. (від управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду
клопотання
заявника ліквідатора банкрута -ініціюючого кредитора
про продовження строку ліквідаційної процедури
у справі за заявою
ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у місті Черкаси
до боржника приватного підприємства «РМ Білдінг»
про визнання банкрутом відсутнього боржника, -
Ліквідатором банкрута подано клопотання про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.
Представники, що з'явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.
Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв'язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до розшуку і повернення активів, необхідністю усунення установлених у ході розгляду звіту недоліків її проведення , вказаних в ухвалі суду від 13.05.2011, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для встановлення достатнього для її завершення строку.
Одночасно суд вважає за необхідне попередити ліквідатора банкрута про недопустимість порушення установлених законом та судом строків проведення ліквідаційної процедури.
Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд -
Установити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 01.04.2012.
Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку надати суду повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення -ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звіту судом.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.
Направити дану ухвалу ліквідатору та кредиторам (1).
Суддя Ю.А. Хабазня
3