Постанова від 07.10.2009 по справі 3-24912009

Справа № 3-2491 2009 p.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 жовтня 2009 р. м. Коломия

Суддя Коломийського міськрайонного суду Веселов В.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Коломийського відділення ДАІ по обслуговуванню Коломийського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, не працюючої, гр. України за ст. 124 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

30 серпня 2009 р. гр. ОСОБА_1 о 17 год. 20 хв. в м. Коломия по вул. Мазепи керуючи т/з «VOLKSWAGEN JETTA», н.з. НОМЕР_1 на перехресті нерівнозначних доріг рухаючись по другорядній дорозі не дала дорогу т.з. «DAEWOO SENS», н.з. НОМЕР_2 який рухався по головній дорозі, що привело до зіткнення т.ранспортних засобів, чим недодержала п. 16.11 ПДР України.

Свою вину в скоєнні правопорушення у судовому засіданні гр. ОСОБА_1 визнала та пояснила, що 30 серпня 2009 року керувала автомобілем «VOLKSWAGEN JETTA», н.з. НОМЕР_1, виїхавши на головну дорогу не побачила т.з., який рухався по головній дорозі, в результаті чого сталося зіткнення. Крім того вина правопорушниці в скоєному підтверджується наступними матеріалами справи:

• - даними в протоколі про адмінправопорушення від 30 серпня 2009 p.;

• - схемою наслідків дорожньо-транспортної пригоди;

• - протоколом огляду та перевірки технічного стану транспорту;

• - поясненням ОСОБА_1;

• - поясненням ОСОБА_2;

Отже, гр. ОСОБА_1 вчинила адмінправопорушення передбачене ст. 124 КУпАП.

При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом»якшують і обтяжують відповідальність.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 33, 221, 283, 284, 33 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) грн. 00 коп.

Постанова може бути оскаржена до Івано-Франківського Апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Попередній документ
18506721
Наступний документ
18506723
Інформація про рішення:
№ рішення: 18506722
№ справи: 3-24912009
Дата рішення: 07.10.2009
Дата публікації: 25.10.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: