Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002
25.07.2011 р. № 2а-4310/11/1470
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Гордієнко Т.О., за участю секретаря судового засідання Миндрул Л.В, пр. позивача ОСОБА_1 дов. від 25.09.2010 р.
розглянувши у судовому засіданні справу за
за позовомКолгосп "Прометей", Кавказ,Березнегуватський район, Миколаївська область,56234
доГоловний державний інспектор відділу контролю за будівництвом об'єктів по Центральному регіону Вєтух О.М., вул. Космонавтів, 61,Миколаїв,54056
проскасування припису,
Позивач звернувся до суду з позовом до Головного державного інспектора відділу контролю за будівництвом об'єктів по Центральному регіону Вєтуха О.М. про скасування припису.
Представник позивача не заперечує проти залучення в якості співвідповідача у справі Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області.
Відповідно до ч.4 ст.52 КАС України після заміни сторони, вступу третьої особи, що заявляє самостійні вимоги на предмет спору, залучення другого відповідача розгляд адміністративної справи починається спочатку.
За таких обставин, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі в якості співвідповідача Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області.
Керуючись ст.52, ст.165 КАС України, суд -
1. Залучити до участі у справі в якості другого відповідача Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області м. Миколаїв, вул. Космонавтів,61.
2. Розгляд адміністративної справи почати спочатку.
3.Розгляд справи призначити на 29.09.2011 р. о 12-00 г.
4.Зобов'язати залученого відповідача - надати суду письмові заперечення проти позову та всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази.
5. Копію ухвали, копію позовної заяви та інформацію про права відповідно до ст. 49,51 КАС України направити залученому відповідачу.
6. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Гордієнко Т. О.