Постанова від 15.03.2011 по справі 2а-296/11/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд

вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Вступна та резолютивна частини

15.03.2011 р. Справа № 2а-296/11/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Устинова І.А. за участю секретаря судового засідання Непомнящої А.О. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом приватного підприємства «Эксим Трейд»,

до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва,

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0001842301/0 від 21.10.2010 року, №0001852301/0 від 21.10.2010 року,

Керуючись статтями 158, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва від 21.10.2010 року № 0001842301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 1382474,0 грн. та застосування штрафної санкції у сумі 1382474,0 грн. та від 21.10.2010 року № 0001852301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на додану вартість у сумі 1235979,0 грн. та застосування штрафних санкцій у сумі 617990,0 грн.

3. Стягнути з Державного бюджету України на користь ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»6

(шість) гривень 80 копійок в рахунок відшкодування сплаченого судового збору.

Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя І. А. Устинов

Миколаївський окружний адміністративний суд

ПОСТАНОВА

Іменем України

15 березня 2011 року Справа № 2а -296/11/1470

м. Миколаїв

15:37

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Устинова І.А., за участю секретаря судового засідання Непомнящої А.О. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом приватного підприємства «Эксим Трейд»,

до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва,

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0001842301/0 від 21.10.2010 року, №0001852301/0 від 21.10.2010 року,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, приватне підприємство «ЭКСИМ ТРЕЙД»(далі -ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»), звернувся до суду із позовом про визнання протиправними та про скасування податкових повідомлень-рішень ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва від 21.10.2010 року № 0001842301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 1382474,0 грн. та застосування штрафної санкції у сумі 1382474,0 грн. та від 21.10.2010 року № 0001852301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на додану вартість у сумі 1235979,0 грн. та застосування штрафних санкцій у сумі 617990,0 грн.

В обґрунтування своєї позиції позивач зазначав, що при проведенні перевірки ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва не були враховані наявні документи позивача, що підтверджують описані в акті перевірки господарські операції, правочини, укладені позивачем із контрагентами, не відносяться законом до нікчемних, а отже, відсутні підстави для визначення позивачу податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та з податку на додану вартість.

Відповідач позовні вимоги не визнав, посилаючись на доводи, зазначені в акті перевірки та у запереченнях на позовну заяву.

Дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в них фактичні дані, суд приходить до висновку про обґрунтованість позову і можливість його задоволення, виходячи з наступного.

Відповідач є органом державної влади і, відповідно, його діяльність має відповідати вимогам ст. 19 Конституції України та здійснюватись у відповідності із приписами ст.11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні».

Відповідно до ст.2 КАС України, основним завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними управлінських функцій на основі законодавства, у тому числі на виконання делегованих повноважень.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень судам належить перевіряти, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, із якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

При розгляді справи встановлено наступне.

ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»взято на облік, як платник податків, в ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва проведено планову виїзну перевірку Приватного підприємства «ЭКСИМ ТРЕЙД»з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2008 року по 30.06.2010 року.

За результатами проведеної перевірки ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва було складено акт перевірки від 01.10.2010 року № 7839/23-200-30738020. В акті перевірки зазначено, що позивачем порушено ст.3, ст.4, п.5.1 ст.5, пп.5.2.1 п.5.2 ст.5, пп.5.3.9 п.5.3 ст.5, п.5.9 ст.5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», ст.3, ст.4, пп.7.4.1 п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість». Як вбачається з матеріалів перевірки, та підтверджується представником відповідача, висновків щодо порушення вищезазначених норм перевіряючі дійшли на підставі того, що на їх думку правочини, що вчинялися у перевіряємому періоді позивачем та його контрагентами, є нікчемними в силу частин 1,5 ст.203, ч.1,2 ст.215, ст.228 Цивільного кодексу України. Як зазначено в акті, це випливає з того, що у позивача на момент проведення перевірки були відсутні документи, якими могли би підтверджуватися факти відправлення товарів на залізничних станціях та переміщення товарів залізницею України, перевезення товарів автомобільним транспортом (товарно-транспортні накладні, дорожні листи, перевізні документи на відправлення вантажу залізницею та таке інше).

На підставі цього акту перевірки були прийняті податкові повідомлення-рішення ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва від 21.10.2010 року № 0001842301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 1382474,0 грн. (зменшено валові витрати) та застосування штрафної санкції у сумі 1382474,0 грн. та від 21.10.2010 року № 0001852301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на додану вартість у сумі 1235979,0 грн. та застосування штрафних санкцій у сумі 617990,0 грн. (зменшено податковий кредит).

При цьому, податкові зобов'язання з податку на прибуток та податку на додану вартість визначені позивачу відповідачем саме як наслідок констатації факту нікчемності укладених у перевіряємому періоді господарських правочинів.

Суд не може погодитися із позицією відповідача з огляду на наступне.

За статтею 228 ЦК України правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне заволодіння ним.

За частиною другою цієї статті правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.

Тобто в такому випадку із нікчемного правочину повинно витікати, що його метою є один із перелічених у ст.228 ЦК України напрямків.

При застосуванні цієї норми слід встановити, що правочин первинно спрямований на незаконне заволодіння майна держави. Саме після цього він автоматично стане нікчемним.

Проте, відповідач, який не наділений компетенцією на визнання господарських правочинів нікчемними з огляду на норми Закону України «Про державну податкову службу в Україні», без достатніх доказів, підтверджуючих такий факт, фактично визначив угоди такими, які спрямовані на незаконне заволодіння майна держави з подальшим визначенням на підставі цього позивачу податкових зобов'язань з податку на прибуток та податку на додану вартість.

Підпунктом 7.4.1. пункту 7.4. статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість»передбачено, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), нарахованих (сплачених) платником податку протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

При цьому суми податку на додану вартість, що ввійшли до складу податкового кредиту повинні бути підтверджені податковими накладними, оформленими належним чином (пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість»).

Відповідно до підпункту 6.1.1. пункту 6.1. статті 6 Закону про ПДВ, податок становить 20 відсотків бази оподаткування, визначеної статтею 4 цього Закону, та додається до ціни товарів (робіт, послуг) -тобто зазначеною нормою чітко передбачено механізм сплати податку, а саме, що податок на додану вартість сплачується покупцем -продавцю у складі ціни товару.

Судом встановлено, що будь-яких зауважень щодо підтвердження сум податкового кредиту податковими накладними, чи зауважень до змісту та оформлення податкових накладних в акті перевірки не наведено.

Проти цього не заперечував представник відповідача і у судовому засіданні.

Жодним нормативним актом на сторону в господарському зобов'язанні не покладено обов'язок з'ясування: чи є його контрагент сумлінним платником податків, зборів, обов'язкових платежів.

Стаття 61 Конституції України встановлює, що юридична відповідальність особи має індивідуальний характер, тобто підприємство не може бути притягнуте до відповідальності за порушення, яке ним не було вчинене (в т.ч. за ненадання контрагентом первинних бухгалтерських та податкових документів для перевірки тощо).

В порушення Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого наказом ДПА України від 10.08.2005 року № 327, (згідно якого акт є носієм доказової інформації при виявленні порушення вимог податкового законодавства (п.1.3); факти виявлених порушень податкового законодавства викладаються в акті чітко, об'єктивно та в повній мірі, із посиланням на первинні або інші документи, які зафіксовані в бухгалтерському та податковому обліку, що підтверджують наявність зазначених актів (п.1.7), в акті перевірки відсутня інформація, яка свідчила б про те, що податкові накладні складені не у момент виникнення податкових зобов'язань, або не у двох примірниках та інше.

Актом перевірки не заперечується, що оригінал податкової накладної наданий Замовнику.

Згідно із п.5.1 ст.5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», валові витрати -сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.

Відповідно до п.11.2 ст.11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», датою збільшення валових витрат вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата списання коштів з банківських рахунків платника податку на оплату товарів (робіт, послуг), або дата оприбуткування платником податків товарів.

Судом встановлено, що позивач має усі первинні документи, що надають право на віднесення сум у перевіряємому періоді до складу валових витрат (податкові, видаткові накладні, документи, що підтверджують оплату товару).

Як вбачається з матеріалів справи, на сторінці 6 акту перевірки (та далі по тексту щодо кожного підприємства) зазначено, що «відповідно до баз даних ДПС та податкової звітності у ТОВ «АЛЬШИР»відсутні умови для зберігання продукції, підприємство не має власних основних фондів, у ТОВ «АЛЬШИР»відсутні контрагенти, з якими могли би укладатися договори на оренду складських приміщень, ємностей для зберігання нафтопродуктів, транспортних засобів та інше».

Відповідно до ст.67 ГК України, відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів.

Підприємства вільні у виборі предмета договору, визначенні зобов'язань, інших умов господарських взаємовідносин, що не суперечать законодавству України.

Той факт, що на підприємстві ТОВ «АЛЬШИР», яке є контрагентом позивача, працює одна особа, не означає, що товар фактично не перевозився. Адже для завантаження, розвантаження та перевезення товару директор ТОВ «АЛЬШИР»мав право залучати сторонні організації, що надають послуги з перевезення та розвантаження товарів.

Позивач не має право витребувати у таких осіб документи на перевезення вантажу, тим більше, що перевезення товару здійснювалося ТОВ «АЛЬШИР»(згідно із умовами договору зберігання від 05.01.2009 року № 08-01/09). Про це також зазначено і у акті перевірки (стор.5).

Факт відсутності таких документів у позивача не може автоматично свідчити про відсутність права на податковий кредит або на збільшення валових витрат.

Як зазначено у листі Державного комітету статистики України від 06.01.2005 року № 05/1-2-8/6, на підставі рішення Державного комітету з питань підприємництва «Про необхідність усунення порушень вимог Указу Президента України від 03.02.1998 року № 79/98 «Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності»Мінтрансом України та Держкомстатом України»від 16.10.1998 року № 17-02/10 призупинено дію Інструкції про порядок виготовлення, зберігання, застосування єдиної первинної транспортної документації для перевезення вантажів автомобільним транспортом та обліку транспортної роботи в частині визначення статусу товарно-транспортної накладної: отже товарно-транспортна накладна не є бланком суворої звітності на території України.

Спільний наказ Міністерства транспорту України та Міністерства статистики України від 29.12.1995 року № 488/346 (на який відповідач посилається в акті перевірки) в порушення норм Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 року № 731, не пройшов державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України, а отже, може носити рекомендаційний, але не обов'язковий характер для підприємства, яке відповідно до норм Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»самостійно обирає свою облікову політику (тобто, обирає більш прийнятне для себе ведення бухгалтерського обліку в рамках діючого законодавства).

Більш того, суд звертає увагу, що податковим законодавством не передбачено обов'язку витребування підприємством від свого контрагента примірника товарно-транспортної накладної у разі її неведення (або ненадання) таким контрагентом.

До того ж, суд звертає увагу на те, що у акті перевірки податкова інспекція посилається на факт скасування державної реєстрації ТОВ «АЛЬШИР»28.05.2010 року, в той час як операції купівлі-продажу були в січні 2009 року, що свідчить про те, що господарські операції ТОВ «АЛЬШИР»проводило до скасування державної реєстрації підприємства.

Вказані доводи відповідача є однотипними і також мають місце щодо інших контрагентів позивача.

Так, на сторінці 17 акту перевірки зазначено, що в лютому 2009 року певний товар (арматуру) було продано позивачем ТОВ «АЛУРАС», яке знято з обліку ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва у грудні 2009 року.

Суд зазначає, що факт зняття з обліку підприємства у грудні 2009 року не свідчить про безтоварність операцій з придбання товарів, що мали місце у лютому 2009 року.

Іншим доводом відповідача, наведеним у акті перевірки, є те, що позивачу під час проведення перевірки надсилалися письмові запити, на які позивач не надавав відповіді.

Судом встановлено, що у письмових запитах податкова інспекція додатково запитувала документи, «які свідчать про ухилення ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»від оподаткування, а також копії документів по взаєморозрахунках з підприємствами, які задіяні в схемі ухилення ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»від оподаткування» (стор.7 акту і далі у розрізі підприємств).

Представник позивача пояснив, що ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»не надавало відповіді на такі запити, оскільки підприємство не ухилялося від оподаткування, та не було задіяне в схемах ухилення від оподаткування.

Наведене надає підстави для висновку, що відповідачем некоректно формулювалися запити під час проведення перевірки; усі документи за перевіряємий період були надані до перевірки.

Статтею 1 Закону України від 16.07.1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»передбачено, що первинним документом є документ, якій містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення. Статтею 9 цього Закону визначено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій.

Як вбачається з матеріалів справи, підприємством до перевірки було надано документи, що підтверджують здійснення господарських операцій за перевіряємий період.

Проте, висновки акту перевірки надають змогу зробити висновки про те, що відповідач, вважаючи, що основним документом, що підтверджує реальне здійснення господарської операції, є товарно-транспортна накладна (або відповідний документ у разі перевезення залізною дорогою), не вважав за потрібне при проведенні перевірки надавати правову оцінку усім іншим документам позивача, помилково вважаючи, що вони не мають значення для встановлення факту здійснення певної господарської операції у повному обсязі.

Правові норми Закону України «Про державну податкову службу в Україні»та Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженому наказом ДПА України від 10.08.2005 року № 327 не надають право посадовим особам державної податкової служби здійснювати перевірки (робити висновки) без дослідження (надання) необхідних документів.

Відповідно до п. 2.3.4 наказу № 327, не допускається відображення в акті перевірки необґрунтованих даних, а також суб'єктивних припущень перевіряючими, які не мають підтверджених доказів, та різного роду висновків щодо дій посадових осіб суб'єкта господарювання.

У випадку, що розглядається судом, контролюючим органом не виконано вимоги наказу № 327 щодо недопущення відображення в акті перевірки необґрунтованих даних, а також суб'єктивних припущень перевіряючими, які не мають підтверджених доказів, та різного роду висновків щодо дій посадових осіб суб'єкта господарювання.

Доводи відповідача про порушення позивачем ст.ст. 203, 215, 216, 228 ЦК України щодо правочинів, вчинених позивачем з контрагентами ґрунтуються на здогадах, є абстрактними і не можуть взагалі прийматися як обґрунтування висновку, оскільки базуються на припущеннях, що зроблені без врахування наявних первинних документів бухгалтерського та податкового обліку, не є доказом і не можуть бути покладені в основу висновків, які тягнуть за собою негативні наслідки для суб'єкта господарювання.

Тобто, висновки про порушення суб'єктом господарювання низки статей ЦК України в даному конкретному випадку є невмотивованими і не спростовують здійснення реальних господарських операцій між позивачем та його контрагентами. .

Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує адміністративний позов. Отже, в адміністративних справах щодо оскарження рішень та дій суб'єкта владних повноважень встановлена презумпція його вини. Така презумпція вини покладає на суб'єкта владних повноважень обов'язок аргументовано, посилаючись на докази, довести правомірність свого рішення (дії) та спростувати твердження позивача про порушення його права, свобод чи інтересів.

Відповідачем не доведено правомірність прийнятих щодо позивача податкових повідомлень-рішень.

Таким чином, вимоги позивача ґрунтуються на приписах чинного законодавства і підлягають задоволенню.

Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені витрати з Державного бюджету України.

Керуючись статтями 158, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва від 21.10.2010 року № 0001842301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 1382474,0 грн. та застосування штрафної санкції у сумі 1382474,0 грн. та від 21.10.2010 року № 0001852301/0 про визначення податкового зобов'язання з податку на додану вартість у сумі 1235979,0 грн. та застосування штрафних санкцій у сумі 617990,0 грн.

3. Стягнути з Державного бюджету України на користь ПП «ЭКСИМ ТРЕЙД»6 (шість) гривень 80 копійок в рахунок відшкодування сплаченого судового збору.

Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя І. А. Устинов

Постанова оформлена

у відповідності до ч.3 ст.160 КАС України

та підписана суддею 21.03.2011 року.

Суддя І.А. Устинов