Ухвала від 09.08.2011 по справі 2025/2-1222/11

Справа № 2025/2-1222/11

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

"09" серпня 2011 р. м. Лозова

Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Помазан В.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, в якій зазначає, що вона знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 08.08.2003 року.

Від цього шлюбу мають дитину -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка знаходиться на її утриманні, після розірвання шлюбу буде проживати із нею.

Спільне життя з відповідачем не склалося, відповідач не бере участі у матеріальному забезпеченні сім'ї, у них різні погляди на життя, відсутні спільні інтереси, що поступово призвело до того, що вони морально віддалились один від одного, часто сваряться.

Подальше спільне життя і збереження шлюбу неможливе і суперечить їх інтересам та інтересам доньки, оскільки несприятлива моральна атмосфера в сім'ї негативно впливає на всіх їх, примирення неможливе.

Спору про поділ майна, що є їх спільною власністю, немає.

Відповідач ухиляється від обов'язку утримувати дитину, про місце роботи його їй не відомо, хоча має можливість працювати та приймати участь в утриманні доньки.

Відповідач нікому не сплачує аліменти, стягнення по виконавчим документам не проводяться, інших неповнолітніх дітей, непрацездатних батьків немає.

На підставі викладеного, позивач просить суд розірвати шлюб між нею та відповідачем, після розірвання шлюбу залишити їй прізвище «Бублик», присудити кошти на утримання (аліменти) дитини у твердій грошовій сумі в сумі 1000 грн., судові витрати покласти на відповідача.

Зазначена заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст. 119, 120 ЦПК України, а саме: не додані докази, що підтверджують кожну обставину або наявність підстав для звільнення від доказування: відсутня довідка з місця проживання, не зазначена дата народження сторін, відсутні документи, які підтверджують сплату судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-121 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Керуючись ст. 119-121, 209-210 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів - з а л и ш и т и б е з р у х у.

Повідомити ОСОБА_1 про необхідність виправити, зазначені в мотивованій частині ухвали, недоліки заяви протягом п'яти днів з дня отримання ухвали. Роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та їй повернута.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Суддя: В. А. Помазан

Попередній документ
18133408
Наступний документ
18133410
Інформація про рішення:
№ рішення: 18133409
№ справи: 2025/2-1222/11
Дата рішення: 09.08.2011
Дата публікації: 26.09.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Лозівський міськрайонний суд Харківської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу