Постанова від 26.07.2011 по справі 2а-0870/5063/11

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 липня 2011 року о 10 год. 58 хв. Справа № 2а-0870/5063/11

Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Прасова О.О. при секретарі Тєтєрєв В.В., за участю представника позивача Орловського С.О., представника відповідача Крючек К.В. розглянувши у місті Запоріжжі у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична спілка «ПАРІ»

до Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя

про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична спілка «ПАРІ» (далі - позивач або ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ») до Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя (далі - відповідач або ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя) про: визнання протиправною бездіяльність відповідача, що почалася 08.06.2010 і є тривалою станом на час прийняття судового рішення та полягає в нездійсненні реєстрації позивача платником податку на додану вартість; визнання позивача платником податку на додану вартість з 07.06.2010; зобов'язання відповідача зареєструвати позивача платником податку на додану вартість з 07.06.2010 та видати йому свідоцтво платника податку на додану вартість від 07.06.2010.

У позові позивачем зазначено, що ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» є юридичною особою, зареєстроване 09.03.2006 у виконкомі Запорізької міської ради. З часу державної реєстрації провадить господарську діяльність з надання юридичних послуг. У зв'язку з тим, що загальна сума від здійснення операцій з поставки юридичних послуг третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищила 300000 грн. 00 коп., у товариства виник обов'язок зареєструватися платником податку на додану вартість. ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» на підставі приписів пп.2.3.1 п.2.3 ст.2, п.9.3, 9.4 ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість» 28.05.2010 звернулося із відповідною заявою за ф.1-ПДВ до ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя для реєстрації платником ПДВ. Листом від 07.06.2010 вих.12211/10/29-117 за підписом заступника начальника ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» було повідомлено, що його заява «залишається без виконання» та запропоновано подати нову заяву, оскільки до «ЄДР внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу». ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» вважає викладене у цьому листі незаконним та необґрунтованим з наступних підстав. Відповідно до п.14.1 Положення про порядок реєстрації платника ПДВ з метою перевірки достовірності даних про заявника податковий орган дійсно може звернутись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного державного реєстру. Отже, єдиною підставою залишення заяви про реєстрацію без виконання могло б бути надання недостовірних даних, а не відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу. Проте лише наявність запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу ще не означає про недостовірність даних, наданих заявником в реєстраційній заяві. Недостовірність же даних встановлюється шляхом порівняння відомостей, що містяться в ЄДР, який ведеться відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», з даними, що зазначені в реєстраційній заяві. Для цього ДПІ і надано право звернутись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного державного реєстру, щоб порівняти ці відомості. Але лист 07.06.2010 вих.№12211/10/29-117 не містить посилання на запит до державного реєстратора щодо отримання витягу з ЄДР для порівняння відомостей, зазначених у реєстраційній заяві. Тому зазначена підстава залишення заяви про реєстрацію без виконання в принципі є необґрунтованою. Більш того, ще 04.06.2010 на виконання приписів ч.11 ст.19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» підприємством були підтверджені відомості про юридичну особу, шляхом подання відповідної реєстраційної картки до державного реєстратора. Тому посилання на відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу щонайменше є незрозумілим. Крім того, зазначені дії посадових осіб суперечать також Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в редакції Закону України від 11 лютого 2010 року №1869-VI. Ані Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», ані спеціальний Закон України «Про податок на додану вартість» не містить зазначених в листі від 07.06.2010 вих.№12211/10/29-117 підстав відмови у видачі свідоцтва платника ПДВ. Через незаконні дії посадових осіб ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя, державний бюджет недоотримав 3258 грн. 33 коп. з ПДВ.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі, просив позов задовольнити.

Відповідачем подано до суду письмові заперечення, у яких зазначено, що відповідно до п.9 розділу ІІІ наказу Державної податкової адміністрації України від 01.03.2000 №79 «Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» при реєстрації платника ПДВ обов'язково проводиться перевірка його реєстраційних даних з Єдиного банку даних про платників податку - юридичних осіб або Реєстру фізичних осіб - платників податків самозайнятих осіб. Дані реєстраційної заяви мають бути достовірними та відповідати відомостям Єдиного державного реєстру. З метою перевірки достовірності даних про заявника податковий орган може звернутись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного державного реєстру. Процедури та умови обміну відомостями (повідомленнями) про здійснення дій з державної реєстрації та взяття на облік (зняття з обліку) юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців визначені Порядком взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України від 07.12.2005 №121/560/406, постановою правління Пенсійного фонду України від 07.12.2005 №23-3, постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.12.2005 №368 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.12.2005 за №1523/11803. Відповідно до відомостей із ЄДР щодо юридичної особи та історії зміни станів відомості «про підтвердження відомостей про юридичну особу» надійшли до ДПІ у Орджонікіджзевському районі м.Запоріжжя тільки 07.06.2010 о 18:14:00. Таким чином, на момент надіслання листа від 07.06.2010 ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя не було відомо про наявність запису №5 до ЄДР.

У судовому засіданні представник відповідача заперечував проти адміністративного позову, просив у задоволенні позову відмовити.

Представники сторін повідомили, що надали до суду всі наявні документи для вирішення спору по суті.

Вислухавши думку представників сторін, дослідивши матеріали справи судом з'ясовано наступне.

02.06.2010 за вх.№12886 ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» подано до ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя Реєстраційну заяву платника податку на додану вартість за формою №1-ПДВ.

У листі «Про надання документів» від 07.06.2010 за №12211/10/29-117 ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя на адресу ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» зазначено наступне: «Державна податкова інспекція у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя повідомляє, що залишає без виконання заяву за ф.№1-ПДВ про реєстрацію платником податку на додану вартість у зв'язку з тим, що відповідно п.9 «Положення про реєстрацію платників ПДВ» від 01.03.2000 №79 зі змінами та доповненнями при реєстрації платника податку на додану вартість обов'язково проводиться перевірка його реєстраційних даних з Єдиного банку даних про платників податку - юридичних осіб або Реєстру фізичних осіб - підприємців (далі ЄДР). Стосовно ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» (код ЄДРПОУ 33961229) до ЄДР внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу. Таким чином, Вам необхідно звернутись до Державного реєстратора виконавчого комітету Запорізької міської ради та підтвердити відомості стосовно Вашого підприємства. Після підтвердження відомостей в ЄДР, Ви зможете надати нову заяву за ф.1-ПДВ на реєстрацію платником податку на додану вартість».

Відповідачем надано до суду документ - Опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Підтвердження відомостей про юридичну особу», у якому зазначено, що «Для проведення реєстраційної дії «Підтвердження відомостей про юридичну особу» юридична особа Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична спілка «ПАРІ» надала наступні документи: 1. Реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу. 2. Документ, що засвідчує повноваження уповноваженої особи. Державний реєстратор, підпис, Медведєва Т.О. Документи здав: 04.06.2010».

У Довідці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, наданої до суду відповідачем, містяться наступні записи:

«… Запис 3 … Дата проведення, номер запису та назва реєстраційної дії:

16.12.2008, 11031430003012427, Внесення інформації щодо відсутності юридичної особи за вказаною адресою …

… Запис 4 … Дата проведення, номер запису та назва реєстраційної дії:

14.12.2009, 11031440004012427, Внесення інформації щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу …»

… Запис 5 … Дата проведення, номер запису та назва реєстраційної дії:

04.06.2010, 11031060006012427, Підтвердження відомостей про юридичну особу …».

У Відомостях із ЄДР щодо юридичної особи, наданих до суду позивачем, зазначено наступне:

«… Номер облікової справи 4836;

Дата отримання відомостей із ЄДР - 07.06.2010 13:59:29 …

Дата імпорту відомостей до АІС «РПП» - 07.06.2010 13:59:29;

Дата обробки відомостей - 07.06.2010 18:13:42 …

… номер запису - 11031060006012427;

дата запису - 04.06.2010 …».

Позов не підлягає задоволенню виходячи з нижче зазначеного:

Відповідно до пп.2.3.1 п.2.3 ст.2 Закону України «Про податок на додану вартість» (в редакції чинній на момент виникнення спірних відносин) особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку у разі коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість).

У п.9.3 ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість» зазначено, що особи, які підпадають під визначення пункту 2.3 статті 2 цього Закону, зобов'язані зареєструватися як платник податку у податковому органі за їх місцезнаходженням (місцем проживання). Форма заяви про реєстрацію визначається у порядку, визначеному центральним податковим органом.

Згідно з п.9.4 ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість» якщо особа, на яку не поширюється дія пункту 2.3 статті 2 цього Закону, як платник податку, вважає за доцільне добровільно зареєструватися платником податку і відповідає вимогам підпункту 2.2 статті 2 цього Закону, така реєстрація провадиться за її заявою. Якщо обсяг оподатковуваних операцій особи протягом звітного податкового періоду перевищує суму, визначену підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 цього Закону, не більше ніж у два рази, така особа зобов'язана надіслати податковому органу заяву про реєстрацію протягом двадцяти календарних днів, наступних за таким звітним податковим періодом. Особа, що не надсилає таку заяву у таких випадках та у такі строки, несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

Відповідно до п.9 «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість», затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації України від 01.03.2000 №79, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2000 за №208/4429 (далі - «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість») (в редакції чинній на момент виникнення спірних відносин), при реєстрації платника податку на додану вартість обов'язково проводиться перевірка його реєстраційних даних з Єдиного банку даних про платників податку - юридичних осіб або Реєстру фізичних осіб - платників податків (засновники, місцезнаходження, види діяльності, підпорядкованість, форма власності, організаційно-правова форма).

У пункті 14 «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» зазначено, що протягом десяти календарних днів від дня отримання заяви про реєстрацію за відсутності підстав, визначених підпунктом 14.1 цього пункту, податковий орган зобов'язаний видати заявнику (відправити поштою з повідомленням про вручення) Свідоцтво, бланк якого виготовлений на спеціальному папері, що забезпечує захист від підробки. При цьому перебіг десятиденного строку, установленого для податкової реєстрації, розпочинається з першого календарного дня, наступного за днем отримання податковим органом заяви про реєстрацію платника податку. Якщо останній день десятиденного строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день у податковому органі, днем закінчення строку є перший за ним робочий день.

Згідно з абз.2 пп.14.1 п.14 «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» з метою перевірки достовірності даних про заявника податковий орган може звернутись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного державного реєстру.

Відповідно до абз.3 пп.14.1 п.14 «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» якщо в заяві про реєстрацію не зазначені обов'язкові реквізити, надані недостовірні або неповні дані, її не скріплено печаткою заявника, не підписано самим платником податку (для фізичних осіб), відповідальною особою платника податку (для юридичних осіб) чи особою, яка має документально підтверджене повноваження від платника податку щодо підпису реєстраційної заяви, то в десятиденний строк від дня отримання заяви податковий орган звертається до особи з письмовою пропозицією надати нову заяву про реєстрацію (із зазначенням підстав неприйняття попередньої).

У п.1.1 «Порядку взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету статистики України від 07.12.2005 №121/560/406, постановою правління Пенсійного фонду України від 07.12.2005 №23-3, постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.12.2005 №368, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.12.2005 за №1523/11803 (далі - «Порядок взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»), цей Порядок розроблено відповідно до положень Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про державну статистику», «Про державну податкову службу в Україні», «Про систему оподаткування», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та регулює процедуру та умови обміну відомостями (повідомленнями) про здійснення дій з державної реєстрації та взяття на облік (зняття з обліку) юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Згідно з п.1.3 «Порядку взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» суб'єктами інформаційного обміну є:

- на центральному рівні - Держпідприємництво України, Держкомстат України, ДПА України, Пенсійний фонд України, Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Державний центр зайнятості - виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;

- на регіональному рівні - державні реєстратори, Держпідприємництво України, регіональні та районні органи Державної податкової служби, районні (міжрайонні) та міські виконавчі дирекції відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в районах та містах обласного значення, робочі органи виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Головні управління Пенсійного фонду України у регіонах.

Відповідно до п.1.4 «Порядку взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» у процесі взаємного обміну задіяні електронні інформаційні ресурси:

- Держпідприємництва України, державних реєстраторів - Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр);

- Держкомстату України - Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України;

- ДПА України - Єдиний банк даних про платників податків юридичних осіб та Реєстр фізичних осіб - платників податків підприємців, який є складовою Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;

- Пенсійного фонду України - дані обліку страхувальників Пенсійного фонду України;

- ФСС з ТВП - Єдиний реєстр страхувальників Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

- Фонду соціального страхування від нещасних випадків - Реєстр страхувальників за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності;

- Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття - Реєстр платників страхових внесків.

У п.2.3 «Порядку взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» зазначено, що при здійсненні обміну на регіональному рівні Держпідприємництво України, державний реєстратор протягом дня, але не пізніше 10 год. 00 хв. наступного робочого дня, передає з бази даних Єдиного державного реєстру суб'єктам інформаційного обміну регіонального рівня повідомлення та відомості з реєстраційних карток про вчинення реєстраційних дій та підтвердження відомостей про юридичну особу або фізичну особу - підприємця, що надходять до цієї бази від державних реєстраторів.

З урахуванням зазначеного, відповідач у передбачені нормами права строки розглянув Реєстраційну заяву платника податку на додану вартість ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» за формою №1-ПДВ та обґрунтовано звернувся до позивача з письмовою пропозицією надати нову заяву про реєстрацію (із зазначенням підстав неприйняття попередньої).

Суд вважає, що при подачі 02.06.2010 Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість за формою №1-ПДВ до ДПІ у Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя та наявності при цьому в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу, позивачем в даній заяві надані недостовірні данні, заяву не підписано відповідальною особою платника податку.

Виходячи із змісту письмової пропозиції від 07.06.2010 за №12211/10/29-117 відповідач отримував інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відносно позивача, тобто здійснював перевірку достовірності даних про заявника.

Відсутність інформації від державного реєстратора про підтвердження відомостей про позивача на момент складання вказаної письмової пропозиції від 07.06.2010 за №12211/10/29-117 не залежала від дій або бездіяльності відповідача.

Тобто, відповідач за об'єктивних, незалежних від нього причин на момент складання вказаної письмової пропозиції від 07.06.2010 за №12211/10/29-117 не мав інформації про підтвердження позивачем відомостей про юридичну особу.

Як свідчать матеріали справи, позивач із новою Реєстраційною заявою платника податку на додану вартість за формою №1-ПДВ до відповідач не звертався.

Позивачем не доведено у суді, що 08.06.2010 відповідачу було відомо про підтвердження позивачем відомостей про юридичну особу та внесення державним реєстратором відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Також, позивачем з посиланням на норми права не доведена можливість визнання ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» платником податку на додану вартість з 07.06.2010 року та зобов'язання відповідача зареєструвати ТОВ «Юридична спілка «ПАРІ» платником податку на додану вартість з 07.06.2010 та видати йому свідоцтво платника податку на додану вартість від 07.06.2010.

Крім того, позивачем не доведено, що норми Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» поширюються на відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів.

Таким чином, припущення позивачем того, що видача свідоцтва платника податку на додану вартість регламентується Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» не може бути прийняте судом до уваги.

За змістом ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючи вище наведене суд не приймає до уваги доводи позивача та вважає, що у задоволенні позовних вимог позивачу має бути відмовлено у повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 11, 17, 71, 94, 158-163 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична спілка «ПАРІ» до Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя про: визнання протиправною бездіяльність відповідача, що почалася 08.06.2010 і є тривалою станом на час прийняття судового рішення та полягає в нездійсненні реєстрації позивача платником податку на додану вартість; визнання позивача платником податку на додану вартість з 07.06.2010; зобов'язання відповідача зареєструвати позивача платником податку на додану вартість з 07.06.2010 та видати йому свідоцтво платника податку на додану вартість від 07.06.2010 - відмовити у повному обсязі.

Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя (підпис) О.О. Прасов

Постанова виготовлена у повному обсязі 29.07.2011.

Постанова не набрала законної сили

Суддя О.О. Прасов