Справа № 5/0614/109/11
05 вересня 2011 року суддя Малинського районного суду Житомирської області Збицька К.Д. з участю секретаря Гоменюк І.М., прокурора Гойдала О.Є., представника кримінально-виконавчої інспекції Полухіної Т.К., засудженого ОСОБА_2 та його законного представника ОСОБА_3, розглянувши подання начальника Овруцького міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВП в Житомирській області про звільнення від покарання
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Малина Житомирської області, мешканця АДРЕСА_1 українця, громадянина України, нежонатого, з базовою загальною середньою освітою, студента Київського вищого професійного училища, -
на підставі ст.1 п. а) Закону України „Про амністію у 2011 році” від 08 липня 2011 року, -
встановила :
ОСОБА_2 засуджений вироком Малинського районного суду від 06 вересня 2010 року за ст.ст.185 ч.2, 27 ч.3, 15 ч.3, 185 ч.2 Кримінального кодексу України на один рік шість місяців позбавлення волі із випробуванням та іспитовим строком один рік.
В поданні ставиться питання про звільнення засудженого від покарання на підставі ст.1 п. а) Закону України „Про амністію у 2011 році” від 08 липня 2011 року, оскільки він на момент вчинення злочину був неповнолітнім.
Заслухавши засудженого, його законного представника, представника кримінально-виконавчої інспекції та висновок прокурора вважаю, що подання не підлягає задоволенню.
ОСОБА_2 підпадає під дію п.а) ст.1 Закону України „Про амністію у 2011 році” від 08.07.2011 року, оскільки до набрання ним чинності вчинив у неповнолітньому віці умисний злочин середньої тяжкості, однак він та його законний представник не дали згоди на застосування щодо нього амністії, як передбачено ст.9 цього Закону.
На підставі ст. ст. 74 ч.1, 85 Кримінального кодексу України, ст.9 Закону України "Про амністію у 2011 році" від 08 липня 2011 року, -
постановила :
відмовити у застосуванні Закону України „Про амністію у 2011 році" від 08 липня 2011 року відносно засудженого вироком Малинського районного суду Житомирської області від 06 вересня 2010 року ОСОБА_2.
На постанову може бути подана апеляція протягом 7 діб з моменту її проголошення до апеляційного суду Житомирської області через Малинський районний суд.
Суддя:К. Д. Збицька