Ухвала від 04.04.2011 по справі 2-н-1064/11

Справа № 2-н-1064/11

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 квітня 2011 року Суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Котьо І.В. дослідивши матеріали цивільної справи за заявою Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»в особі Херсонської філії Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»про видачу судового наказу на стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплатою телекомунікаційних послуг, -

встановив:

Заявник ВАТ «Укртелеком»в особі Херсонської філії ВАТ «Укртелеком»звернувся до суду з вище вказаною заявою в якій просить суд стягнути з боржника на користь ВАТ «Укртелеком»в особі Херсонської філії ВАТ «Укртелеком»заборгованість за оплатою телекомунікаційних послуг. У зв'язку з чим та на виконання вимог абзацу 1 ч. 6 ст. 100 ЦПК України, суд звернувся до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи -адресно-довідкового сектору Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Херсонській області щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місця проживання фізичної особи -боржника. Однак, отримана судом від адресно-довідкового сектору Відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Херсонській області інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи -боржника.

Відповідно до положень абзацу 4 ч.6 ст. 100 ЦПК України, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи -боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу. При цьому, згідно ч.4 ст. 100 ЦПК України, про відмову у прийнятті заяви суддя постановляє ухвалу.

У зв'язку з вище викладеним суд вважає за необхідне відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

Керуючись ст.ст. 100-101 ЦПК України, суд -

Ухвалив:

Відмовити у прийнятті заяви Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»в особі Херсонської філії Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»про видачу судового наказу на стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплатою телекомунікаційних послуг.

Згідно положень ч.2 ст. 101 ЦПК України, відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Херсонської області через суд першої інстанції, яким є Комсомольський районний суд м. Херсона, шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення лише щодо відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяІ. В. Котьо

Попередній документ
18043715
Наступний документ
18043717
Інформація про рішення:
№ рішення: 18043716
№ справи: 2-н-1064/11
Дата рішення: 04.04.2011
Дата публікації: 23.09.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Комсомольський районний суд м. Херсона
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; на іншу вимогу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.10.2011)
Дата надходження: 18.10.2011
Предмет позову: заява про видачу судового наказу про стягнення боргу в сумі 1186,51