ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
Справа № 52/209
08.08.11
Господарський суд міста Києва у складі судді Спичака О.М. розглянувши справу за позовом Донецького казенного заводу хімічних виробів до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Колвінс" про спонукання до виконання мирової угоди, за участю представників позивача -не з'явився, відповідача - не з'явився,
У червні 2011 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про спонукання до виконання мирової угоди.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 21.06.2011 року порушено провадження у справі та призначено до розгляду на 14.07.2011 року (суддя Чебикіна С.О.).
Ухвалою господарського суду міста Києва від 13.07.2011 року розгляд справи було відкладено 28.07.2011 року в зв'язку з нез'явленням в судове засідання представників сторін та неподанням витребуваних доказів.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 28.07.2011 року розгляд справи було відкладено 08.08.2011 року в зв'язку з нез'явленням в судове засідання представників сторін та неподанням витребуваних доказів.
Розпорядженням Голови Господарського суду міста Києва від 05.08.2011р. у зв'язку з перебуванням судді Чебикіної С.О. у відпустці справу № 52/209 передано на розгляд судді Спичаку О.М.
У зв'язку з нез'явленням в судове засідання представників сторін суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1.Прийняти справу до провадження.
2.Розгляд справи відкласти, призначивши її розгляд у відкритому судовому засіданні на 05.10.11 о 11:10. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-В, ал №42.
3.Повторно зобов'язати:
- позивача надати статистичні довідки про перебування сторін на обліку в ЄДРУ станом на час розгляду справи, оригінали доданих до позовної заяви документів;
- відповідача надати відзив на позовну заяву, докази на підтвердження заперечень;
- сторін подати суду письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та не має рішення цих органів з такого спору.
4.Зобов'язати сторони виконати вимоги ухвали господарського суду м. Києва від 28.07.2011 року.
5.Сторонам направити в судове засідання своїх повноважних представників.
Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі в судовому засіданні до них будуть застосовані санкції, передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя
Спичак О.М.