Справа № 3-4405/11
17.08.2011 року cуддя Печерського районного суду Мельник А. В. , розглянувши справу про вчинення адміністративного правопорушення відносно
ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в м. Есеница проживає за адресою АДРЕСА_1 , працює головою ліквідаційної комісії Дп «КРКА Україна»
за ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення -
Старшим державним податковим ревізор-інспектором Державної податкової інспекції у Печерському районі міста Києва Молдованець Є.Л., складено протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вказаний протокол надійшов до суду для розгляду.
Згідно ст. 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
В порушення наведеної норми закону, у протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено: відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, а саме місце її реєстрації або проживання в Україні.
Згідно норми 245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення також є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Таким чином, дослідивши матеріали адміністративної справи, прихожу до висновку, що для її вирішення в точній відповідності з законом, а також для забезпечення дотримання гарантованих законом прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, протокол про адміністративне правопорушення слід повернути посадовій особі, яка його склала для виконання виявлених судом недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 245, 251, 256 КУпАП,,
Справу про вчинення адміністративного правопорушення відносно ОСОБА_1, за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повернути до Державної податкової інспекції у Печерському районі міста Києва для належного доопрацювання та виконання недоліків зазначених в мотивувальній частині постанови.
Постанова оскарженню не підлягає..
Суддя А. В. Мельник