Ухвала від 01.08.2011 по справі 2-а-4356/11

Справа № 2-а-4356/11

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

01.08.2011 м.Шахтарськ

Шахтарський міськрайонний суд Донецької області

у складі:

головуючго - судді Нестеренко Є. В.

при секретарі - Куликової М. А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Шахтарськ Донецької області про перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Управління Пенсійного Фонду в м. Шахтарську про перерахунок пенсії, мотивуючи свої вимоги тим, що вона знаходиться на обліку та отримує пенсію за віком, відповідачем був проведений перерахунок її пенсії з урахуванням збільшення розміру трудового стажу, але вона не згодна із проведеним перерахунком, оскільки відповідачем був взятий до розрахунку розмір середньої заробітної плати за 2007 рік, в той час, коли потрібно врахувати заробітну плату за 2008 рік. Просить суд забов*язати відповідача здійснити перерахунок пенсії та провести доплату перерахованої пенсії із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки за 2008 р. з березня 2009р.

Позивачка у судове засідання не з*явилась, подала письмову заяву згідно якої просить справу розглянути за її відсутності.

Відповідач не направив свого представникау судове засідання, про час та місце розгляду справи повідомлен належним чином. До початку судового засідання до суду відповідачем була подана письмова заява, у якій відповідач просить розглянути справу за відсутності представника.

Судом в межах заявлених позовних вимог і на підставі наданих особами , які брали участь у справі доказів, встановлено наступні обставини та визначені відповідно до них правовідносини.

Відповідно до ч. 2 ст. 99 КАС України, для звернення до адміністративного суду за захистом прав , свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк , який якщо не встановлено інше , обчислюється з дня , коли особа дізналась або повинна була дізнатись про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Позивачка у позовній заяві просить суд забов*язати УПФУ в м. Шахтарську зробити їй перерахунок пенсії з березня 2009 р.

Враховуючи, що позивачка ставить питання у позові про здійснення перерахунку саме з березня 2009 р., то їй відомо, що її право було порушено з 1.03.2009 р. Шестимісячний строк звернення до суду минув у серпні 2010 року.

В силу ч. 1 ст. 100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Заява про поновлення сроку звернення до суду позивачкою не подана.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 100, 181 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в м. Шахтарськ Донецької області про перерахунок пенсії - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Адміністративного апеляційного суду Донецької області через Шахтарський міськрайонний суд Донецької області в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали.

Суддя: Нестеренко Є. В.

Попередній документ
17902071
Наступний документ
17902073
Інформація про рішення:
№ рішення: 17902072
№ справи: 2-а-4356/11
Дата рішення: 01.08.2011
Дата публікації: 12.09.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шахтарський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.08.2013)
Результат розгляду: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) першої інстанці
Дата надходження: 01.01.2012
Предмет позову: ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ ДІТЯМ ВІЙНИ
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗАДОРОЖНІЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
КУЛІНІЧЕНКО ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАЗУРЧАК АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
МАСАЛІТІНА НАТАЛІЯ АРКАДІЇВНА
СКРИЦЬКИЙ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ
ХЛОПЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
суддя-доповідач:
ЗАДОРОЖНІЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
КУЛІНІЧЕНКО ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
МАЗУРЧАК АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
МАСАЛІТІНА НАТАЛІЯ АРКАДІЇВНА
СКРИЦЬКИЙ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ
ХЛОПЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
відповідач:
УПРАВЛІНННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДЗЕРЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ
Управління пенсійного фонду в Обухівському районі Київської області
Управління пенсійного фонду у Барському районі
УПФУ у Драбівському районі
УПФУ у Тиврівському р-ні
позивач:
Гірчук Віра Ананіївна
Костенко Парасковія Миколаївна
Мельник Марія Омельянівна
Мяло Любов Тимофіївна
САМОЙЛИК ВАРВАРА МИКОЛАЇВНА
Шага Ольга Василівна