Справа №2-А-112
2008 р.
21 квітня 2008 року Дунаевецький райсуд
Хмельницької області
в складі головуючої судді Артемчук В.М.
при секретарі Мудрицькій Л.В.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Дунаївці справу за позовною заявою ОСОБА_1до Відділу реєстрації актів цивільного стану
Дунаєвецького районного управління юстиції
про зобов'язання внести виправлення в актовий запис про шлюб
Позивачка ОСОБА_1. звернулася в суд з позовною заявою до Дунаєвецького відділу реєстрації актів цивільного стану про внести виправлення в актовий запис про шлюб.
На підтвердження позовних вимог пояснила, що висновком керівника реєстрації актів цивільного стану Дунаєвецького РУЮ від 18 березня 2008 року їй відмовлено у внесенні виправлення до актового запису про шлюб № 7 від 10 серпня 1962 року, складеного Сиворогівською сільською радою Дунаєвецького району Хмельницької області на ОСОБА_2та ОСОБА_1, а саме виправити ім.»я жінки з « ОСОБА_1» на « ОСОБА_1» ; прізвище жінки до реєстрації шлюбу з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1» ; місце народження жінки з «с.Соснівка Дунаєвецького району Хмельницької області» на «с.Катеринівка Дунаєвецького району Хмельницької області» , так як відсутні підтверджуючі документи.
На даний час їй необхідно впорядкувати документи, однак не може цього зробити через відсутність документів родинного зв'язку.
Представник відповідача Дунаєвецького відділу реєстрації актів цивільного стану позов визнав повністю.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.3 ст.112 КАС України, у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом, приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.
Судом встановлено, що позивачка народилася 14 лютого 1943 року в с.Катеринівка Дунаєвецького району Хмельницької області і згідно свідоцтва про її народження прізвище вказано прізвище «ОСОБА_1», а ім»я «ОСОБА_1».
Згідно свідоцтва про смерть матері позивачки, довідки та виписок з погосподарських книг, виданих Сиворогівською сільською радою Дунаєвецького району - її прізвище «ОСОБА_1», а ім»я «ОСОБА_1».
Висновком керівника реєстрації актів цивільного стану Дунаєвецького РУЮ від 18 березня 2008 року їй відмовлено у внесенні виправлення до актового запису про шлюб № 7 від 10 серпня 1962 року, складеного Сиворогівською сільською радою Дунаєвецького району Хмельницької області.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що вимоги позивачки обгунтовані і вважає, що дійсно в актовому записі про шлюб позивачки наявна неправильність і її необхідно виправити, оскільки іншим чином її встановити неможливо.
Керуючись ст.ст.9,11,70,71,104-106,112,162-163 Кодексу Адміністративного Судочинства України,-
Позовну заяву задовольнити.
Зобов»язати відділ реєстрації актів цивільного стану Дунаєвецького районного управління юстиції
внести виправлення в актовий запис про шлюб № 7 від 10 серпня 1962 року, складеного Сиворогівською сільською радою Дунаєвецького району Хмельницької області на ОСОБА_2та ОСОБА_1, а саме виправити ім»я жінки з « ОСОБА_1» на « ОСОБА_1» , прізвище жінки до реєстрації шлюбу з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1», місце народження жінки з «с.Соснівка Дунаєвецького району Хмельницької області» на «с.Катеринівка Дунаєвецького району Хмельницької області».
Постанова може бути оскаржена в Львівський апеляційний адміністративний суд через Дунаєвецький райсуд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення постанови заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.5 ст.186 КАС України.
Головуюча/підпис/
Вірно:
Суддя Дунаєвецького райсуду В.М.Артемчук