83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
05.08.11 р. Справа № 37/219пн
Господарський суд Донецької області у складі судді Попкова Д.О., розглянувши матеріали
за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Екотек". М. Донецьк
до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Сканія Кредит Україна", м. Київ
про: визнання виконавчого напису, зареєстрованого в реєстрі за №1475, вчиненого 02.06.2011р. приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 таким, що не підлягає виконанню
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екотек". М. Донецьк (далі - Позивач) звернулось до Господарського суду Донецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сканія Кредит Україна", м. Київ (далі - Відповідач) про визнання виконавчого напису, зареєстрованого в реєстрі за №1475, вчиненого 02.06.2011р. Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2 таким, що не підлягає виконанню.
Позов подано з додержанням вимог, викладених у ст.ст. 54-57 Господарського процесуального кодексу України, і додані до нього матеріали достатні для прийняття позовної заяви до розгляду.
Відповідно до ст. 65 Господарського процесуального кодексу України суд на стадії підготовки матеріалів справи до розгляду управнений вживати певні дії, спрямовані на забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, у тому числі - пов'язані із визначенням процесуального складу учасників спору та витребуванням доказів. Як вбачається із наданих до позову документів, ймовірний результат вирішення спору може вплинути на права та обов'язки Приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2, м. Київ, яким вчинений спірний виконавчий напис.
З урахування викладеного суд, відповідно до ст. 27 Господарського процесуального кодексу України, вважає за необхідне залучити Приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2, м. Київ до участі у справу у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні Відповідача (далі - Третя особа).
Крім того, разом із позовною заявою Позивачем подано клопотання про витребування доказів б/н від 03.08.2011р., а саме витребувати від третьої особи Приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2, м. Київ: засвідчену лізингодавцем копію рахунку, направленого лізингоодержувачу, з відміткою про несплату платежів після вручення письмового повідомлення, докази вручення такого письмового повідомлення, а також заяву та копії усіх документів доданих до заяви про вчинення виконавчого напису; витребувати у Відповідача ТОВ „Сканія Кредит Україна”: копію повідомлення про припинення, у розумінні п.12.2 договору фінансового лізингу №89-01154 від 11.03.2008р., та докази вручення такого повідомлення, у розумінні п. 19.3 договору фінансового лізингу №89-01154 від 11.03.2008р.
Відповідно до ст. 38 Господарського процесуального кодексу України, сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів. Враховуючи, що заявлене клопотання відповідає вимогам вказаної статті, а витребувані документи мають безпосереднє відношення до розглядуваної справи в контексті приведених підстав позову, суді дійшов висновку про необхідність задоволення такого клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 4-5, 4-7, 27, 38, 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
Прийняти < Список > позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
37/219пн.Судове засідання призначити на 20.09.11 року о 09:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 214
3. Залучити до участі у справі у якості Третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні Відповідача - Приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу ОСОБА_2, м. Київ.
4. Зобов'язати Позивача до 13.09.2011р. надати суду: оригінали доданих до позову документів (для огляду у судовому засіданні); витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно статусу та місцезнаходження Відповідача; звірити розрахунки з Відповідачем за весь період дії договору лізингу, платіжні документи на підтвердження здійснених лізингових платежів.
5. Зобов'язати Відповідача до 13.09.2011р. надати суду: письмовий відзив на позов, докази направлення відзиву Позивачу; виписки з банківського рахунку відносно всіх здійснених позивачем лізингових платежів; докази припинення лізингових правовідносин із зазначенням дати припинення; правоустановчі документи на предмет лізингу; відомості з підтверджуючими доказами про поточний стан виконавчого провадження за спірним виконавчим написом; копію повідомлення про припинення, у розумінні п.12.2 договору фінансового лізингу №89-01154 від 11.03.2008р., та докази вручення такого повідомлення, у розумінні п. 19.3 договору фінансового лізингу №89-01154 від 11.03.2008р.
6. Зобов'язати Третю особу до 13.09.2011р. надати суду: письмові пояснення по суті заявлених з доказами засвідчену лізингодавцем копію рахунку, направленого лізингоодержувачу, з відміткою про несплату платежів після вручення письмового повідомлення, докази вручення такого письмового повідомлення, а також заяву та копії усіх документів доданих до заяви про вчинення виконавчого напису.
7. Зобов'язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.
8. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов'язковою.
9. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Суддя Попков Д.О.
< Текст >