Ухвала від 08.07.2011 по справі 50/688

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34

УХВАЛА

Справа № 50/68808.07.11

За заявою державної податкової інспекції у Печерському районі м.Києва

до товариства з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія"

про банкрутство

Суддя Головатюк Л.Д.

Представники:

Від заявника -ОСОБА_1 (дов. №5187/9/10-109 від 29.03.2010)

Від боржника - не з'явився

Ліквідатор -Гаврилюк Є.В.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Кредитор звернувся до суду із заявою про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника, оскільки товариство з обмеженою відповідальністю “Паливо Енерго Зберігаюча Компанія” неспроможне сплатити податковий борг у сумі 3 716,86 грн., не надає з 07.04.2004 року (з моменту реєстрації) до органів державної податкової служби податкових декларацій та інших документів фінансової звітності, відсутнє за юридичною адресою і його місцезнаходження невідоме, що підтверджується інформаційною довідкою № 11219/9/84-109 від 22.09.2009.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 02.11.2009 порушено провадження у справі №50/688 та призначено до розгляду на 20.11.2009.

Постановою господарського суду міста Києва від 20.11.2009 боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора державну податкову інспекцію у Печерському районі м. Києва, яку зобов'язано провести ліквідаційну процедуру та надати суду свій звіт і ліквідаційний баланс банкрута на затвердження у строк до 20.11.2010.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 29.12.2010 припинено повноваження ліквідатора - ДПІ у Печерському районі м. Києва та призначено ліквідатором у справі арбітражного керуючого Гаврилюка Євгена Володимировича.

27.05.2011 до господарського суду м. Києва надійшли звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс на затвердження.

Розгляд справи було призначено на 08.07.2011.

В судове засідання 08.07.2011 з'явилися представник заявника та ліквідатор і просили затвердити звіт та ліквідаційний баланс боржника.

У судовому засіданні було заслухано звіт ліквідатора боржника, досліджено ліквідаційний баланс і встановлено, що вимоги кредиторів залишились не задоволеними, у процесі ліквідаційної процедури не виявлено майнових активів (майна та майнових прав) банкрута з метою включення їх до складу ліквідаційної маси. Суд вважає, що ліквідатор при реалізації своїх прав та обов'язків діяв сумлінно та розумно з урахуванням інтересів боржника та його кредиторів, його звіт повно відображає обставини, що мають значення для справи (ліквідатор вчинив належні дії по виявленню активів та пасивів боржника шляхом запитів до відповідних органів, у тому числі державної виконавчої служби, банківських установ, БТІ, реєстраційних відділень МВС України, тощо). На думку суду ліквідатор належно провів всі заходи ліквідаційної процедури, повно вчинив дії по виявленню кредиторів та активів боржника, реально довів неможливість платоспроможності боржника і задоволення вимог кредиторів.

Представник боржника в судове засідання 08.07.2011 не з'явився, причин неявки суд не повідомив, хоча про час та місце проведення судового засідання був попереджений належним чином.

Відповідно до положень ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” всі кредиторські вимоги до банкрута -товариства з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія", які не були задоволені за недостатністю майна банкрута, вважаються погашеними.

У зв'язку з тим, що майнових активів банкрута, достатніх для задоволення вимог кредитора, не виявлено, погашення вимог кредиторів не відбулося, боржника визнано банкрутом, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс представлені суду, виконані усі необхідні дії на стадії ліквідації банкрута, передбачені Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, наявні всі підстави ліквідувати юридичну особу - товариство з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія".

Враховуючи вищезазначене, керуючись ст. 86 ГПК України, ст. 12, ч. 6 ст. 32, п. 6 ч. 1 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд м. Києва,-

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія" (код ЄДРПОУ 32852619) з додатком -реєстром непогашених вимог кредитора, щодо визнання кредитором:

- Державну податкову інспекцію у Печерському районі м. Києва з розміром кредиторських вимог в сумі 3716,86 грн. -третя черга задоволення.

2. Затвердити ліквідаційний баланс станом на 26.05.2011.

3. Ліквідувати банкрута -товариство з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія" (01133, м. Київ, вул. Кіквідзе, 13, код ЄДРПОУ 32852619) як юридичну особу в зв'язку з банкрутством.

4. Київському міському управлінню статистики виключити банкрута - товариство з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія" (код ЄДРПОУ 32852619) з державного реєстру підприємств та організацій України.

5. Державній податковій інспекції у Печерському районі м. Києва зняти банкрута з податкового обліку.

6. Державному реєстратору Печерської районної у м. Києві державної адміністрації провести державну реєстрацію припинення юридичної особи -банкрута товариства з обмеженою відповідальністю "Паливо Енерго Зберігаюча Компанія" (01133, м. Київ, вул. Кіквідзе, 13, код ЄДРПОУ 32852619) та внести про це запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

7. Дію мораторію припинити.

8. Провадження у справі про банкрутство № 50/688 припинити.

9. Копію ухвали направити заявнику, банкруту, ліквідатору, органу статистики та Державному реєстратору Печерської районної у м. Києві державної адміністрації для вчинення певних дій відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та повідомлення в визначений Законом строк про судове рішення щодо припинення юридичної особи органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування.

Суддя Головатюк Л.Д.

Попередній документ
17847364
Наступний документ
17847366
Інформація про рішення:
№ рішення: 17847365
№ справи: 50/688
Дата рішення: 08.07.2011
Дата публікації: 26.08.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: