"11" червня 2008 р. Справа № 1/282/08
м. Миколаїв
За позовом: Криворізький воєнізований гірничорятувальний
(аварійно-рятувальний) загін
/54002, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223а/
До відповідача: Відкрите акціонерне товариство “Юженергобуд»
/55001, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, Промзона, а/с 62/
про: стягнення 25 647, 64 грн.
Суддя Васильєва Л.І.
Представники:
Від позивача
Усольцев О.М., довіреність від 09.06.2008р.
Скляр Г.Я., довіреність від 03.03.2008р.
Від відповідача
Представник не з'явився.
Позивач звернувся з позовом про стягнення з відповідача 25 647, 64 грн. заборгованості за період з червня 2007 року по квітень 2008 року по договору № 127/01/246-2007 від 01.06.2007р. на постійне і обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування.
У відповідності зі статтею 64 Господарського процесуального кодексу України ухвала господарського суду від 16.05.2008р. про порушення провадження у справі направлена рекомендованою кореспонденцією на юридичну адресу відповідача /55001, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, Промзона, а/с 62/ та отримана відповідачем про що свідчить поштове повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с.35), тобто відповідач вважається належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, тобто відповідач вважається належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи
Відповідач правом, передбаченим ст.59 Господарського процесуального кодексу України щодо надання відзиву на позовну заяву і документів, що підтверджують заперечення проти позову не скористався. Вимоги ухвали господарського суду від 16.05.2008р. щодо надання відзиву на позовну заяву та заперечень проти позову не виконав.
Згідно ст.75 Господарського процесуального кодексу України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши надані докази, - суд
01.06.2007р. між позивачем та відповідачем було укладено договір № 127/01/246-2007 на постійне і обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування позивачем об'єкту відповідача, автозаправочної станції (а.с.7-9).
Згідно п.п.3.9 Договору відповідач зобов'язався оплачувати позивачу, відповідно до умов Договору на постійне та обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування, у тому числі відшкодовувати витрати, що пов'язані з ліквідацією надзвичайних ситуацій.
Пунктами 4.1., 4.2 Договору визначено, що вартістю постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування є фінансування Криворізького воєнізованого гірничорятувального загіну згідно з калькуляцією та перерахування коштів проводиться щомісячно в термін до 10 числа місяця, що слідує за звітним, згідно з наданими Виконавцем рахунками та Актами виконання умов договору.
На виконання умов договору за період з червня 2007 року по квітень 2008 року позивач здійснив постійне та обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування об'єкту відповідача (автозаправочної станції), що підтверджується актами виконання умов договору, підписаними сторонами та рахунками позивача (а.с.14-32).
У відповідності зі ст.193 Господарського кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.
Позивач свій обов'язок по наданню послуг за період з червня 2007 року по квітень 2008 року виконав, здійснив обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування об'єкту відповідача (автозаправочної станції), вартість послуг складає 31 482, 76 грн.
Відповідач свій обов'язок по оплаті вартості виконаних робіт по актам виконання умов договору та рахункам позивача виконав частково, сплатив вартість виконаних робіт за період з червня 2007 року по квітень 2008 року в сумі 5 835, 12 грн. і має заборгованість перед позивачем у сумі 25 647, 64 грн., яка на момент розгляду справи відповідачем не сплачена.
За таких обставин позовні вимоги позивача обґрунтовані і підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 44, 49, 75, 82 - 85 Господарського процесуального кодексу України, - суд
Стягнути з Відкритого акціонерного товариства “Юженергобуд» /55001, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, Промзона, а/с 62, код ЄДРПОУ 04630809/ на користь Криворізького воєнізованого гірничорятувального загіну /54002, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223а, код ЄДРПОУ 33873405/ 25 647, 64 грн. боргу, 256, 48 грн. держмита; 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Видати накази.
Рішення у відповідності зі ст.85 Господарського процесуального кодексу України набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.
Сторони, які беруть участь у справі, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення повністю або частково у порядку і строки встановлені ст.93 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя