Ухвала від 05.06.2008 по справі 7/335-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

05.06.08

Справа №7/335-07.

Суддя господарського суду Сумської області Лугова Н.П., розглянувши матеріали справи № 7/335-07 порушеної за заявою кредитора - Білопільського відділення Сумської міжрайонної державної податкової інспекції до боржника - Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» (41800, Сумська область, м. Білопілля, вул. Макаренка, 1; ід. код 23641144)

про визнання банкрутом

Представники сторін:

представник Сумської МДПІ - Охріменко Н.Я. (дов. № 252-0/9/10 від 10.01.2008р.)

ліквідатор - Гусениця М.М.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Сумської області від 24.12.2007р. порушено провадження у справі № 7/335-07 про визнання боржника - Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» банкрутом, відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Постановою господарського суду Сумської області від 08.01.2008р. боржника - Дочірнє підприємство «Торгово - комерційний центр «Білопільський машинобудівний завод» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Гусеницю Миколу Миколайовича.

До господарського суду Сумської області надійшло клопотання ліквідатора Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» про дострокове припинення його повноважень ліквідатора по справі № 7/335-07 про визнання банкрутом Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод», у зв'язку з незадовільним станом здоров'я.

Сумський обласний сектор з питань банкрутства надав суду письмову пропозицію № 326 від 13 травня 2008 року, щодо призначення ліквідатором Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» арбітражного керуючого Корнілова Євгенія Олександровича (ліцензія серії АБ № 116045 від 15.11.2004р.), у зв'язку з відмовою арбітражного керуючого Гусениці М.М. виконувати повноваження ліквідатора банкрута.

Розглянувши клопотання ліквідатора Гусениці М.М. про дострокове припинення його повноважень, суд вважає за необхідне відкласти розгляд клопотання, у зв'язку з запереченням представника кредитора, який просить суд до заміни ліквідатора, зобов'язати Гусеницю М.М. надати ініціюючому кредитору звіт про виконану ним роботу в ході ліквідаційної процедури Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод», та зобов'язати ліквідатора надати Сумській міжрайонній податковій інспекції звіт про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд клопотання Гусениці Миколи Миколайовича про дострокове припинення його повноважень як ліквідатора по справі № 7/335-07 про визнання банкрутом Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» на 17.06.2008 року на 11 год. 40 хв.

2. Зобов'язати ліквідатора Дочірнього підприємства «Торгово - комерційного центру «Білопільський машинобудівний завод» Гусеницю Миколу Миколайовича надати кредитору - Сумській міжрайонній державній податковій інспекції до 17.06.2008р. звіт про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури банкрута.

3. Ухвалу надіслати кредитору, боржнику, ліквідатору.

СУДДЯ Н.П. Лугова

Попередній документ
1753205
Наступний документ
1753207
Інформація про рішення:
№ рішення: 1753206
№ справи: 7/335-07
Дата рішення: 05.06.2008
Дата публікації: 26.06.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство