Ухвала від 13.06.2008 по справі 45/43б

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

13.06.08 р. Справа № 45/43б

Розглянувши матеріали за заявою кредитора (заявника) Костянтинівської об'єднаної Державної податкової інспекції, м.Костянтинівка

до боржника Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка (ЄДРПОУ 03364702)

арбітражний керуючий Дрюк Н.О.

про визнання банкрутом

Суддя господарського суду Донецької області Плотніцький Б.Д.

Представники:

від кредиторів:

від боржника:

арбітражний керуючий:

в засіданні брали участь:

За заявою Костянтинівської об'єднаної Державної податкової інспекції, м.Костянтинівка господарським судом Донецької області ухвалою 26.07.2007р. порушена справа про банкрутство Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка у зв'язку з його фінансовою неспроможністю.

Ухвалою суду від 04.09.2007р. введена процедура розпорядження майном боржника на 6 місяців, розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Дрюк Н.О. та розгляд реєстру вимог кредиторів призначений на 09.11.2007р.

Одночасно даною ухвалою затверджений розмір вимог ініціюючого кредитора - Костянтинівської об'єднаної Державної податкової інспекції, м.Костянтинівка у сумі 744 664 грн. 51 коп., з яких: основний борг - 271 276 грн. 90 коп. та штраф і пеня - 473 387 грн. 61 коп.

В газеті «Голос України» №173 від 27.09.2007р. опубліковано оголошення про порушення справи №45/43б про банкрутство Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка.

20.11.2007р. господарським судом прийнята ухвала за результатами попереднього засідання, якою затверджений реєстр вимог кредиторів.

Також зазначеною ухвалою встановлена дата засідання суду з розгляду питання щодо введення подальшої процедури по справі на 05.12.2007р.

Постановою суду від 05.12.2007р. боржник визнаний банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура строком на 6 місяців до 05.06.2008р та ліквідатором призначено арбітражного керуючого Дрюк Надію Олексіївну.

10.06.2008р. господарським судом отримане клопотання ліквідатора Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка - арбітражного керуючого Дрюк Н.О. №237 від 05.06.2008р. про подовження строку ліквідаційної процедури на три місяці до 05.09.2008р. з доданим до нього протоколом засідання комітету кредиторів №3 від 05.06.2008р., на якому було вирішене дане питання.

В обґрунтування поданого клопотання ліквідатор посилається на необхідність стягнення дебіторської заборгованості.

Розглянувши надане клопотання, беручи до уваги необхідність завершення ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити, продовжити строк ліквідаційної процедури по справі на три місяці до 14.08.2008р.

Враховуючи викладене та керуючись п.1 ст.5, п.8 ст. 16, ст.ст. 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ліквідатора Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка - арбітражного керуючого Дрюк Н.О. №237 від 05.06.2008р. про подовження строку ліквідаційної процедури на три місяці.

Подовжити строк ліквідаційної процедури по справі №45/43б про банкрутство Виробничого ремонтно - житлового об'єднання Костянтинівського міськвиконкому, м.Костянтинівка на три місяці до 05.09.2008р.

Ліквідатору по закінченні встановленого судом строку ліквідаційної процедури надати суду звіт про проведену роботу та документи, передбачені ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Суддя Плотніцький Б.Д.

Вик тел.

Надруковано примірників -

господарському суду Донецької області -

кредитору -

боржнику -

Попередній документ
1752832
Наступний документ
1752834
Інформація про рішення:
№ рішення: 1752833
№ справи: 45/43б
Дата рішення: 13.06.2008
Дата публікації: 26.06.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Закрито провадження (03.03.2026)
Дата надходження: 23.07.2007
Предмет позову: Банкрутство
Розклад засідань:
03.03.2026 10:30 Господарський суд Донецької області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ЛЕЙБА МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЛЕЙБА МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
арбітражний керуючий:
Скалянський Вадим Володимирович
відповідач (боржник):
Виробниче ремонтно-житлове об'єднання Костянтинівського міськвиконкому м.Костянтинівка
Приватний підприємець Магльований Євген Володимирович м.Донецьк
за участю:
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області м.Донецьк
Костянтинівський міський центр зайнятості м.Костянтинівка
заявник:
Виробниче ремонтно-житлове об'єднання Костянтинівського міськвиконкому м.Костянтинівка
Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області м.Маріуполь
Головне управління ДПС у Донецької області м.Маріуполь
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області м.Слов'янськ
Головне управління ПФУ в Донецькій області м.Слов'янськ
кредитор:
Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області м.Маріуполь
Закрите акціонерне товариство "Отіс" "Спеціалізоване ліфтове управління №2" м.Донецьк
Константиновька підрядна спеціалізована дорожня ремонтно-будівельна дільниця м.Костянтинівка
Міський центр зайнятості м.Костянтинівка
позивач (заявник):
Костянтинівська об'єднана державна податкова інспекція Донецької області м.Костянтинівка
Приватний підприємець Купченко Віталій Геннадійович м.Волноваха