Код суду 0515
Р І Ш Е Н Н Я № 2-235\08
29 лютого 2008 року Докучаєвський міський суд Донецької області у складі головуючого - судді Садовського М.К., при секретарі Бостанжи А.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Докучаєвську Донецької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу. В обґрунтування своїх позовних вимог вказала, що з ОСОБА_2. знаходиться у шлюбі з 07 лютого 1998 року, зареєстрованому Відділом реєстрації актів громадянського стану м.Докучаєвська Донецької області, про що свідчить актовий запис № 17. Від шлюбу мають неповнолітню дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя не склалось, у зв'язку з несумісністю характерів та супружньою невірністю. Шлюбні відносини між ними припинені з 06 грудня 2006 року. Спільне господарство не ведеться. Питання про розподіл майна, що є їх спільною власністю вирішено. Угода про утримання дитини та місце її проживання між ними досягнута. Вважає, що подальше збереження шлюбу неможливе. Просить суд задовольнити позов.
Судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала та наполягала на їх задоволенні.
Відповідач у судове засідання не з»явився. Про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Судом прийнято рішення про заочний розгляд справи.
Таким чином, суд, з»ясувавши позиції позивача щодо позовних вимог, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно вимог ч. 2 ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, що мають істотне значення.У судовому засіданні судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 наполягає на припиненні шлюбу, аргументуючи тим, що подальше спільне життя неможливе.
На підставі викладеного, ст. 104, 105, 110-112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст. 10, 11, 60, 209, 213-215,224-226 ЦПК України, суд-
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу про розірвання шлюбу задовольнити повністю.
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 07 лютого 1998 року Відділом реєстрації актів громадянського стану м.Докучаєвська Донецької області, про що свідчить актовий запис № 17 - розірвати.
Під час видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути в дохід держави 17 грн. з ОСОБА_1, звільнивши від їх уплати ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за пиьмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення віддруковано суддею у нарадчій кімнаті.
Суддя