83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
11.06.08 р. Справа № 33/81
Господарський суд Донецької області у складі судді Новікової Р.Г., при секретарі судового засідання Ващенко О.С., розглянув у відкритому судовому засіданні справу:
за позовом Добропільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради Донецької області м. Добропілля
до відповідача Донбаської державної машинобудівної академії м. Краматорськ
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Виконавчого комітету Добропільської міської ради м. Добропілля
про стягнення з відповідача 16096грн.96коп.
за участю представників:
від позивача: Харечко Є.К., наказ №478 від 22.10.1996р.
від відповідача: Шипітка О.В., дов. №06-05-844 від 14.05.2008р.
від третьої особи: не з'явився
Суть спору: Добропільська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради Донецької області м. Добропілля звернулася до господарського суду Донецької області з позовною заявою до Донбаської державної машинобудівної академії м. Краматорськ про стягнення з відповідача 16096грн.96коп.
В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на порушення відповідачем умов договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності від 01.09.2004р. та п. 20 та п. 48 Постанови Кабінету Міністрів України №228 від 28.02.2002р. (покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонньої організації - опалення орендованого приміщення), внаслідок чого у відповідача виникла заборгованість у розмірі 16096грн.96коп.
У відзиві на позовну заяву від 27.05.2008р. №06-05-952 відповідач не визнав позовні вимоги, посилаючись на те, що умови договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності від 01.09.2004р., виконував належним чином, а саме: комунальні послуги сплачував своєчасно відповідно до наданих балансоутримувачем рахункам.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 27.05.2008р. залучено до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Виконавчий комітет Добропільської міської ради м. Добропілля та відкладено розгляд справи на 11.06.2008р.
У судовому засіданні 11.06.2008р. представники сторін підтримали правові позиції викладені у попередніх судових засіданнях. Представник третьої особи в засідання не з'явився, проте, 11.06.2008р. на адресу господарського суду Донецької області надійшла заява від 10.06.2008р., відповідно до якої, останній просить суд розглянути справу без участі його представника. Одночасно, на виконання вимог ухвали суду від 27.05.2008р. надав письмову позицію №02-0366-13/02 від 10.06.2008р. щодо заявлених позовних вимог.
Враховуючи, що в засіданні суду виникла необхідність витребування нових доказів розгляд справи підлягає відкладенню.
На підстав викладеного, керуючись пунктом 3 статті 77, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Відкласти розгляд справи на 11:30 год. 23.06.08 року.
Зобов'язати відповідача надати до суду документи, які підтверджують сплату комунальних послуг за період з листопада 2006р. по березень 2007р. та на підставі яких здійснювалась така оплата.
Явка представників сторін та третьої особи у судове засідання з належним чином оформленою довіреністю та документом, що посвідчує особу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Суддя Новікова Р.Г.