Ухвала від 01.06.2011 по справі 2а-12133/10/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

79018, м.Львів, вул. Чоловського, 2

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

01 червня 2011 р. р. № 2а-12133/10/1370

Львівський окружний адміністративний суд в складі колегії суддів:

головуючого - судді Дем”яновського Г.С.

судді Костів М.В.

судді Шинкар Т.І.

з участю секретаря судового засідання Бугари Д.Р.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України, Львівської митниці про скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу,

ВСТАНОВИВ:

Адміністративний позивач ОСОБА_1 звернувся до суду за позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати наказ Державної митної служби України № 2189-к від 24.11.2010 року в частині припинення з 25.11.2010 року перебування на державній службі в митних органах України його на посаді старшого інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста «Краковець»Львівської митниці, поновити його на посаді старшого інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста «Краковець»Львівської митниці та стягнути з Державної митної служби України на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.. В обґрунтування позовних вимог посилається на те, що відповідач безпідставно припинив його перебування на державній службі в митних органах за порушення Присяги державного службовця, оскільки він Присягу не порушував, посадові обов'язки виконував сумлінно. Вважає звільнення безпідставним та таким, що не ґрунтується на вимогах чинного законодавства.

Представник позивача в порядку ст.156 КАС України в судовому засіданні клопотав про зупинення провадження у справі до надання Львівською митницею письмових доказів, які витребовувались судом в судовому засіданні 01.06.2011 року.

Представник відповідачів щодо зупинення провадження у справі покладався на розсуд суду.

У відповідності до вимог п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі за наявності інших причин за обгрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору,- до терміну, встановленого судом.

Заслухавши думку учасників процесу суд вважає, що слід зупинити провадження у справі до отримання письмових доказів з Львівської митниці щодо актів щоденної звірки по контрольних талонах та інформації по транспортних засобах,що зазначені у контрольних талонах, проштампованих особистою печаткою ОСОБА_1, з ЄАІС „Інспектор 2006”

Керуючись ст. ст. 156, 160,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Зупинити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України, Львівської митниці про скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу до отримання письмових доказів з Львівської митниці щодо актів щоденної звірки по контрольних талонах та інформації по транспортних засобах, що зазначені у контрольних талонах,проштампованих особистою печаткою ОСОБА_1 з ЄАІС „Інспектор 2006”.

За наявності обставин, що слугували підставою для зупинення провадження у справі, повідомити про такі суд.

Ухвала може бути оскаржена в порядку ст.186 КАС України та набирає законної сили в порядку ст.254 КАС України.

Головуючий суддя підпис Дем”яновський

Суддя підпис Костів М.В.

Суддя підпис Шинкар Т.І.

З оригіналом звірено :суддя Дем'яновський Г.С.

Попередній документ
17296563
Наступний документ
17296565
Інформація про рішення:
№ рішення: 17296564
№ справи: 2а-12133/10/1370
Дата рішення: 01.06.2011
Дата публікації: 02.08.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: