Ухвала від 16.06.2011 по справі 7/153

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа № 7/15316.06.11

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Творчо - художнє підприємство "Грифон"

до 1.Управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради

2. Шевченківської районної у м. Києві ради

треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради, Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Екпрес турс"

про визнання недійсним результатів аукціону, визнання недійсним договору купівлі-продажу та визнання недійсним рішення

Суддя Якименко М.М.

Представники сторін:

від позивача: Овчінніков М.М. -директор; ОСОБА_1. -довіреність б/н від 17.02.2011;

від відповідача-1: не з'явились;

від відповідача-2: ОСОБА_2 -довіреність №3 від 13.01.2011;

від третьої особи-1: не з'явились;

від третьої особи-2: не з'явились;

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Творчо - художнє підприємство "Грифон" звернулося в Господарський суд м. Києва з позовом до Управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради, Шевченківської районної у м. Києві ради про визнання недійсним результатів аукціону, визнання недійсним договору купівлі-продажу та визнання недійсним рішення.

Ухвалою від 23.05.2011 було порушено провадження по справі, залучено до участі у справі Головне управління комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради та Товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Екпрес турс" в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів та призначено розгляд справи на 16.06.2011.

16.06.2011 представник позивача через канцелярію суду подав клопотання про забезпечення позову, яке підтримав у судовому засіданні.

Судом оголошено про розгляд вказаного клопотання у наступному судовому засіданні.

Також представник позивача у судовому засіданні заявив клопотання про витребування додаткових доказів по справі, яке судом було задоволено.

16.06.2011 представник відповідача-1 та представники третіх осіб у судове засідання не з'явилися, через канцелярію суду від третіх осіб надійшли клопотання про відкладення розгляду справи.

Враховуючи те, що нез'явлення представника відповідача-1 та представників третіх осіб у судове засідання перешкоджає вирішенню спору по суті, а також враховуючи клопотання представників третіх осіб, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 77, 86 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 23.06.11 о 12:10.

2. Зобов'язати відповідача-2 надати суду Рішення Шевченківської районної у м. Києві ради від 23.07.2010 року № 881 "Про приватизацію об'єктів комунальної власності та внесення змін до деяких рішень Шевченківської районної у м. Києві ради".

3. Зобов'язати сторони виконати вимоги ухвали Господарського суду м. Києва про порушення провадження у справі від 23.05.2011.

4. Сторонам надати суду додаткові наявні та не представлені суду докази на підтвердження заявлених вимог та заперечень.

Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал № 52-1.

Суддя М.М. Якименко

Попередній документ
17284306
Наступний документ
17284309
Інформація про рішення:
№ рішення: 17284307
№ справи: 7/153
Дата рішення: 16.06.2011
Дата публікації: 27.07.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (11.05.2006)
Дата надходження: 19.04.2006
Предмет позову: стягнення
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ШВЕД С Б
відповідач (боржник):
П/п Костянець Ярослав Михайлович
позивач (заявник):
Хустська об'єднана ДПІ