"04" червня 2008 р. Справа № 16/173
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатбудпостач», м. Ужгород
до відповідача 1 товариства з обмеженою відповідальністю «КоваТехБуд», с.Шішловці, Ужгородський район
до відповідача 2 закрите акціонерне товариство «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА», м. Донецьк
про стягнення матеріальної шкоди
Суддя О.В. Васьковський
Представники:
від позивача -Сковородько І.Ф. -адвокат (дов. від 03.04.08)
від відповідача 1 - Маркусь М.І. (дов. 21.04.08)
від відповідача 2 -не з'явився
СУТЬ СПОРУ: товариство з обмеженою відповідальністю «Закарпатбудпостач», м. Ужгород (далі - позивач) звернулося з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «КоваТехБуд» (далі - відповідач 1) та до закритого акціонерного товариства «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА», м. Донецьк (далі -відповідач 2) про відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП.
Відповідач 2 подав до суду 23.05.08 письмове пояснення на позовну заяву, де зокрема вказав, що він повністю та належним чином виконав свої зобов'язання відповідно до договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів №ВА/9655526.
Представник відповідача 1 у судовому засіданні заявив клопотання про відкликання клопотання про проведення технічної фіксації судового процесу.
Відповідач 2 участь уповноваженого представника у судовому засіданні не забезпечив.
У зв'язку з вищенаведеним та забезпеченням сторонам прав наданих ст. 22 Господарського процесуального кодексу України, з метою всебічного, повного й об'єктивного вирішення спору, розгляд справи належить відкласти.
Керуючись ст.ст. 22, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
розгляд справи відкласти.
Наступне засідання відбудеться "11" червня 2008 р. о 12:00 год. у приміщенні господарського суду Закарпатської області за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а, к. 406.
Явку представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя О.В. Васьковський