Постанова від 11.07.2011 по справі 3-600/11

Справа № 3-600/2011 р.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.07.2011 р. С у д д я Р е н і й с ь к о г о р а й о н н о г о с у д у

О д е с ь к о ї о б л а с т і С о р о к і н К. В.

розглянувши матеріали, які надійшли від Болградського взводу ДПС ВДАІ УМВС в Болградськом районі Одеської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Рені Одеської області, громадянина України, мешк. АДРЕСА_1, працюючого продавцем ТД «Копійка».

за ст.. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Зміст ст.. 268 КУпАП роз'яснено, клопотань не надійшло.

ВСТАНОВИВ:

Громадянин ОСОБА_1 16.04.2011 р. о 22 год. 25 хв. в м. Рені Одеської області по вул. Сельській керував мопедом «Mustang», без н/з, з явними ознаками алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 «а»Правил дорожнього руху, а також ст.. 16 Закону України «Про дорожній рух»від 1993 р. № 3353, в яких вказано, що «не допускаються випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, в результаті чого знижується увага та швидкість реакції». Від проходження медичного огляду у присутності понятого відмовився, продув алкотестер «Драгер», який показав 0,74 % та пояснив, що він керував мопедом випив пляшку пива.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст.. 130 ч. 1 КпАП України.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину визнав, дав пояснення по суті правопорушення. Скоєння адміністративного правопорушення підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН1 № 285932 від 16.04.2011 р.; результат алкотестеру «Драгер». З урахуванням особи правопорушника, обставин що пом'якшують та обтяжують відповідальність, суд приходить до висновку, що з метою запобігання в подальшому скоєння правопорушень, до правопорушника необхідно застосувати такий вид адміністративного стягнення як штраф.

К е р у ю ч и с ь ст. 130 ч. 1 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 130 ч. 1 КпАП України, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 грн. у дохід держави.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги або протесту прокурора.

Постанова може бути оскаржена на протязі 10 днів з моменту її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Одеської області через Ренійський районний суд Одеської області або опротестовано прокурором.

Строк пред'явлення постанови до виконання -3 місяця.

Суддя К.В. Сорокін

Попередній документ
17022174
Наступний документ
17022176
Інформація про рішення:
№ рішення: 17022175
№ справи: 3-600/11
Дата рішення: 11.07.2011
Дата публікації: 19.07.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Ренійський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (12.04.2011)
Дата надходження: 30.03.2011
Учасники справи:
головуючий суддя:
АНІПКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
БОРОДІЙЧУК ОЛЬГА ІГОРІВНА
ГАНЗЯ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ
ГРИНІВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ
ГУЛИД РОМАН МЕТОДІЙОВИЧ
ГУРГУЛА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
ДРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНА
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
НАМИСТЮК ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
ПАВЛЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
СТРОГОВА ГАННА ГРИГОРІВНА
ШЕНДРІКОВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
суддя-доповідач:
АНІПКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
БОРОДІЙЧУК ОЛЬГА ІГОРІВНА
ГРИНІВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ
ГУЛИД РОМАН МЕТОДІЙОВИЧ
ГУРГУЛА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
ДРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНА
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
НАМИСТЮК ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
ПАВЛЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
СТРОГОВА ГАННА ГРИГОРІВНА
ШЕНДРІКОВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
правопорушник:
Гончарук Олександр Володимирович
Довганюк Олксій Анатолійович
Дубас Андрій Іванович
Корчинський Юрій Анатолійович
Млинський Василь Іванович
Носан Микола Володимирович
Ольхівська Ірина Михайлівна
Пантус Владислав Анатолійович
Перейма Оксана Євгенівна
Череміскін Микола Миколайович
Чірков Валерій Аркадійович
Щербина Анатолій Миколайович
Юзьків Євген Степанович
Яронишенко Віктор Олександрович