Справа № 3-2336/11
IМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 травня 2011 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Кравчук Т.С., розглянувши адміністративні матеріали що поступили з Державної екологічної інспекції в Одеській області, про притягання до адміністративної відповідальності по статті 85 ч. 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою: АДРЕСА_1,
15 лютого 2011 року під час планової перевірки по межам мисливських угідь встановлено порушення ОСОБА_1 який є в.о. директора ТМРС «Рідна природа», яке полягає у відсутності інформаційних знаків «Польові угіддя площею 5000 га»розташовані у Роздільнянському районі.
Провина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 002665 від 15.02.2011 року та іншими матеріалами справи.
Порушниця до судового засіданні не з'явилася, про причини неявки суду не повідомила.
Керуючись ст. 85 ч. 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд, -
ОСОБА_1 визнати винною в здійсненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 85 ч. 5 КУпАП України і штрафувати її в дохід держави у розмірі 170 грн. без конфіскацією об'єктів тваринного світу
Постанова може бути оскаржено до Апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції або опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя
13.05.2011