Справа № 2-725/11
іменем України
"21" березня 2011 р., Суддя Ровеньківського міського суду Луганської області Шумченко Л.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Ровеньківського бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на нерухоме майно, -
Позивач звернулася до суду з позовом до Ровеньківського бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на нерухоме майно.
Ухвалою судді Ровеньківського міського суду Луганської області Шумченко Л.В. від 12 березня 2011 року зазначену позовну заяву було залишено без руху та позивачу було запропоновано в термін до 21 березня 2011 року виправити недоліки позовної заяви, оскільки її подано без додержання вимог, викладених у ст.119 ЦПК України, а саме:
- відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий.
Позивач найменування відповідача вказала невірно. Крім того, зі змісту позову незрозуміло, чому позивач вказала позивачем саме Ровеньківське бюро технічної інвентаризації, адже назване підприємство здійснює лише реєстрацію права власності і не займається відведенням земельних ділянок та не приймає рішення щодо права власності.
Пунктами 5,6 частини 2 статті 119 ЦПК України передбачено, що позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав звільнення від доказування. Обставини позову викладено незрозуміло. Так, позивачка не послалася на те, якими доказами підтверджується той факт, що створена нею будівля магазину відповідає будівельним стандартам та нормам, а також вимогам протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічним нормам та стандартам.
21 березня 2011 року позивачка подала документи на виправлення вказаних судом недоліків, але в повній мірі вказані недоліки виправлено не було.
Відповідно до ч.2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 119, 121, 210 ЦПК України, суддя, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Ровеньківського бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на нерухоме майно неподаною і повернути позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному суді Луганської області через Ровеньківський міський суд протягом п'яти днів зі дня отримання її копії.
Суддя:ОСОБА_2
| № рішення: | 16715092 |
| № справи: | 2-725/11 |
| Дата рішення: | 21.03.2011 |
| Дата публікації: | 11.07.2011 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Ровеньківський міський суд Луганської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права; Спори про право власності та інші речові права про приватну власність |
| Стадія розгляду: | Розглянуто (23.12.2011) |
| Результат розгляду: | заяву задоволено повністю |
| Дата надходження: | 31.10.2011 |
| Предмет позову: | про розірвання шлюбу |
| 16.01.2020 12:00 | Жовківський районний суд Львівської області |