Постанова від 06.06.2011 по справі 5-117/11

Справа № 5-117/11 р.

ПОСТАНОВА

06.06.2011 року Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області у с кладі:

головуючого судді Охременко Віктор Анатолійович

при секретарі Сеник О.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоукраїнка подання Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області про встановлення адміністративного нагляду ОСОБА_1, -

ВСТАНОВИВ:

Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області звернувся до суду з поданням посилаючись на те, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець та житель АДРЕСА_1, українець, б/п, освіта середня, не працюючий, раніше судимий: 28.05.2004 р. Новоукраїнським райсудом по ст. 185 ч.3 КК України до трьох років п/волі; 20.05.2008 р Новоукраїнським райсудом по ст. 395 КК України до двох місяців арешту, після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став: допускає адміністативні правопорушення, за що притягувався до адміністативної відповідальності, тому вважають за необхідне встановити за ним адміністративний нагляд.

Заслухавши представника Новоукраїнського РВ УМВС, пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню, оскільки в судовому засіданні встановлено, що після звільнення з місць позбавлення волі ОСОБА_1 допускав адміністративні правопорушення, за що тричі притягався до адмінвідповідальності. Вказане свідчить про те, що він не бажає стати на шлях виправлення та залишається небезпечним для суспільства , а тому відносно нього слід встановити адміністративний нагляд.

Керуючись ст.ст.2-6 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” суд , -

П О С ТА Н О В И В:

Подання начальника Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області задовольнити.

Встановити відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 адміністративний нагляд строком на 1 ( один ) рік.

Постанова може бути оскаржена до Кіровоградського апеляційного суду протягом семи діб з часу оголошення.

Суддя: В. А. Охременко

Попередній документ
16147803
Наступний документ
16147805
Інформація про рішення:
№ рішення: 16147804
№ справи: 5-117/11
Дата рішення: 06.06.2011
Дата публікації: 21.06.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (14.12.2011)
Дата надходження: 31.08.2011