31.05.11р.Справа № 39/5005/5493/2011
За позовом Прокурора Жовтневого району м. Кривого Рогу, Дніпропетровська область в інтересах держави в особі Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
про стягнення неустойки в розмірі 44 453 грн. 76 коп.
Суддя Ліпинський О.В.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2, дов. від 31.12.2010р. № 5442
від відповідача: не з'явився
від прокурора: не з'явився
Прокурор Жовтневого району м. Кривого Рогу звернувся до господарського суду Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради з позовною заявою про стягнення з Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 неустойки в розмірі 44 453 грн. 76 коп. Позовні вимоги мотивовані порушенням Відповідачем п. 1.5. Договору купівлі-продажу будівлі та п. 4 ст. 29 Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств".
Прокурор та Відповідач явку повноважних представників у судове засідання не забезпечили, витребуваних доказів не надали. Відповідач подав клопотання про відкладення розгляду справи, через неможливість з'явитись у судове засідання.
Враховуючи викладене, господарський суд знаходить достатньо підстав для відкладення розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Розгляд справи відкласти на 21.06.2011р. о 11:30год., каб. 43.
Зобов'язати відповідача виконати ухвалу господарського суду від 27.04.2011р. до засідання подати: відзив на позов, документи, що посвідчують його правовий статус, довідку про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію, (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії долучити до матеріалів справи).
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя О.В. Ліпинський