Ухвала від 13.05.2011 по справі 2598/11/2170

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

73027, м. Херсон, вул. Робоча, 66, тел. 48-51-90

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2011 р. Справа № 2-а-2598/11/2170

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Дубровна В.А., перевіривши виконання вимог статей 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом

Державної податкової інспекції у м. Херсоні

до Приватної фірми "Давид"

про стягення фінансових ( штрафних) санкцій,

встановила:

Державна податкова інспекція у м. Херсон звернулась до суду з вказаним адміністративним позовом, у якому просить стягнути з Приватної фірми "Давид" фінансові санкції в сумі 2 465,00 грн. нараховані за порушення Закону України № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 року та Закону України № 98/96-ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" від 23.03.1996 року.

Ухвалою суду від 27.04.2011 року позовну заяву залишено без руху у зв'язку з порушенням ч. 3 ст. 106 КАС України щодо не додання до позовної заяви доказу надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів, надано строк для усунення недоліків. Вказані недоліки позивачем до 29.04.2011 року не усунуті.

Пунктом 3 ч. 1 ст. 183-2 КАС України передбачено, що про відкриття скороченого провадження суд виносить ухвалу, копія якої невідкладно надсилається відповідачу разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.

Позивачем при поданні адміністративного позову не надано суду копії позовної заяви та доданих до неї документів для направлення їх відповідачу. Замість вказаних документів, позивач надав суду фіскальний чек поштового відділення, як доказ надіслання відповідачу копії позову та доданих до неї документів.

Ухвалою від 27.04.2011 року судом запропоновано позивачу надати, як доказ надсилання відповідачу копій позовної заяви та доданих до неї документів, опис вкладення в поштове відправлення, але позивач не виконав вимогу суду.

Частинами 3, 4 ст. 183-2 КАС України встановлено, що судовий розгляд справи в порядку скороченого провадження здійснюється без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, а також надано право відповідачу у десятиденний строк з дня одержання ухвали та копій документів подати заперечення проти позову та необхідні документи.

З огляду на викладене суд має забезпечити реалізацію права відповідача щодо надання заперечення на підставі отриманих копії позову та доданих до нього документів.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Керуючись ч. 3 ст. 108 КАС України, -

ухвалила:

Позовну заяву Державної податкової інспекції у м. Херсоні до Приватної фірми "Давид" про стягнення фінансових ( штрафних) санкції повернути позивачу.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Херсонський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суду, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Дубровна В.А.

Попередній документ
16087761
Наступний документ
16087763
Інформація про рішення:
№ рішення: 16087762
№ справи: 2598/11/2170
Дата рішення: 13.05.2011
Дата публікації: 17.06.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Херсонський окружний адміністративний суд
Категорія справи: