Копія
про відкриття провадження в адміністративній справі
01 червня 2011 р. Справа № 2a-1870/3356/11
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Шевченко І.Г., перевіривши матеріали адміністративного позову управління Пенсійного фонду України в Сумському районі до відкритого акціонерного товариства "Сумсько-степанівський цукрокомбінат" про стягнення заборгованості,-
31 травня 2011 року управління Пенсійного фонду України в Сумському районі звернулося до Сумського окружного адміністративного суду з позовною заявою до відкритого акціонерного товариства "Сумсько-степанівський цукрокомбінат" про стягнення боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій призначених на пільгових умовах (список № 2) за травень 2011 року в загальному розмірі 903грн.05коп.
Адміністративний позов відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття позовної заяви та відкриття провадження у справі Сумським окружним адміністративним судом відсутні.
На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі № 2a-1870/3356/11 за позовом управління Пенсійного фонду України в Сумському районі до відкритого акціонерного товариства "Сумсько-степанівський цукрокомбінат" про стягнення заборгованості (Номер категорії справи 10.1).
2. Запропонувати відповідачу надати в строк до 15.06.2011 року письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються.
3. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки.
4. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) І.Г. Шевченко
З оригіналом згідно
Суддя І.Г. Шевченко