Справа № 3-1723
2009 р.
Іменем України
15 липня 2009 року м. Коломия
Суддя Коломийського міськрайонного суду Обідняк В.Д. розглянувши матеріали, які надійшли від Коломийського відділення ДАІ по обслуговуванню Коломийського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 кв. З, Івано-Франківської області, не працюючого, гр. України, за ст. 124 КУпАП, -
04 червня 2009 року ДАІ Коломийського ВДАІ старшим лейтенантом міліції ОСОБА_2 складено протокол про адміністративне правопорушення, яким встановлено, що 04 червня 2009 року гр. ОСОБА_1 в м. Коломия по вул. Карпатській, керуючи автомобілем BMW 525 н.з. 72757МО порушив правила дорожнього руху, а саме: перед початком руху не переконався, що це буде безпечно і виїхав на смугу, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем Субару, чим недодержав п. 10.1 ПДР України.
Свою вину в скоєному правопорушенні ОСОБА_1 визнав повністю і пояснив, що з порушенням згідний. Крім того, його вина підтверджується наступними матеріалами справи: даними в адміністративному протоколі серія АГ № 414510 від 04 червня 2009 року; схемою пригоди від 04 червня 2009 року; протоколом медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивних речовин та стану сп'яніння № 194 та № 195; копією посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію ТЗ, талону; протоколом огляду та перевірки технічного стану транспорту; поясненням гр. ОСОБА_1 від 04 червня 2009 року; поясненням гр. ОСОБА_3 від 04 червня 2009 року; копією полісу.
Отже, гр. ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 221, 283, 284 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.