Постанова від 10.07.2009 по справі 4-1442009

Справа № 4-144 2009 року

ПОСТАНОВА

Іменем України

10 липня 2009 року Коломийський міськрайонний суд

Івано-Франківської області В складі:

Головуючого-судді Кавацюка М.Ф.

секретаря Гайової Г.Ф.

з участю прокурора Безрукого О.Р.

адвоката ОСОБА_1 щука Г.В.

скаржника ОСОБА_2

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Коломия справу за скаргою ОСОБА_2 на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи,

встановив:

01 липня 2009 року скаржник звернувся до суду зі скаргою на постанови про відмову в порушенні кримінальної справи від 13 та 21 березня 2009 року відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4 за ознаками злочину, передбаченого ст. 129 КК України.

Зазначену постанову вважає незаконною і такою, що підлягає скасуванню, так як на його думку органом досудового слідства не повно і не об'єктивно проведені перевірки, в ході розслідування не були допитані всі свідки та не з'ясовані всі обставини справи.

Просить суд вказану постанову скасувати.

Адвокат скаржника скаргу підтримав та просить її задоволити.

Прокурор при вирішенні даної скарги покладається на погляд суду.

Вивчивши матеріали скарги, заслухавши пояснення скаржника, який підтримав вимоги скарги, адвоката, думку прокурора, ознайомившись з відмовним матеріалом № 322/502, суд вважає, що скаргу слід задоволити з наступних підстав.

Відповідно до ст. 94 КПК України одним з приводів до порушення кримінальної справи є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину.

В порушенні кримінальної справи відмовлено передчасно, оскільки під час проведення дізнання не були з'ясовані всі обставини справи та не допитані свідки. Висновок про відсутність в діях ОСОБА_5 та ОСОБА_4 ознак злочину не ґрунтується на достатньо перевірених і зібраних доказах і не дано оцінки поясненням свідків.

При наведених обставинах постанову про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4 слід скасувати

На підставі наведеного та керуючись ст. 236-1 КПК України, суд

Постановив:

Скаргу ОСОБА_2 задоволити.

Постанови ДІМ Коломийського MB УМВС лейтенанта міліції ОСОБА_6 від 13 березня 2009 року та ДІМ Коломийського MB УМВС старшого лейтенанта міліції ОСОБА_7 про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_5 та ОСОБА_4 скасувати та повернути матеріали Коломийському MB УМВС для проведення додаткової перевірки.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд на протязі семи діб.

Попередній документ
15870306
Наступний документ
15870308
Інформація про рішення:
№ рішення: 15870307
№ справи: 4-1442009
Дата рішення: 10.07.2009
Дата публікації: 07.06.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: