Ухвала від 24.05.2011 по справі 10/249

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98

УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

24.05.11 Справа № 10/249.

Суддя розглянув позовну заяву Закрите акціонерне товариство "Кримський винно - коньячний завод "Бахчисарай" Товариство з обмеженою відповідальністю "Лікеро - горілчаний завод "Прайм"

до Товариство з обмеженою відповідальністю "Чумацький шлях" ,

про про стягнення 11 698,16 грн

ВСТАНОВИВ:

Позивачі звернулися до суду з позовом про стягнення з відповідача заборгованості за договором поставки № К3585 від 25.05.2010р. в розмірі 11 698,16 грн.

Керуючись ст. ст. 64, 65 ГПК України, господарський суд, -

СУДДЯ УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 06.06.11 о 15:40 год.

3. Викликати в судове засідання уповноважених представників сторін. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду м. Києва, за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 44-В, зал судових засідань № 48.

4. Зобов'язати позивачів надати суду: на підтвердження статусу юридичної особи відповідача довідку про знаходження в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців (на час звернення до суду), у випадку іншої адреси відповідача -направити копію позовної заяви з додатками на його юридичну адресу, докази чого надати в наступне судове засідання; власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, нема справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору; належним чином засвідчену видаткову накладну 1ЗКК019507 від 22.07.2010р. на суму 4 662,72 грн. разом з податковою та товарно-транспортною накладною до неї; докази часткової сплати відповідачем коштів за договором в розмірі 12 577,18 грн. (банківські виписки, платіжні доручення); статут позивача-2.

5. Зобов'язати відповідача надати суду: відзив на позов, докази на підтвердження відповідних заперечень; контррозрахунок суми заявленої до стягнення; довідку про знаходження в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; довідку про власні банківські рахунки.

У випадку неможливості з'явитись в судове засідання сторонам подати відповідне повідомлення про можливість розгляду справи за відсутності представника.

Ознайомлення з матеріалами справи здійснюється щовівторка та щоп'ятниці за наявності завчасно поданого через канцелярію суду клопотання, в якому просимо зазначати дату та час з'явлення представника до суду для ознайомлення з матеріалами справи.

СуддяО.В. Котков

Попередній документ
15790034
Наступний документ
15790036
Інформація про рішення:
№ рішення: 15790035
№ справи: 10/249
Дата рішення: 24.05.2011
Дата публікації: 30.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без розгляду (04.08.2011)
Дата надходження: 23.05.2011
Предмет позову: про стягнення 11 698,16 грн