Ухвала від 15.04.2011 по справі 6-5872ск11

УХВАЛА

іменем україни

15 квітня 2011 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Штелик С.П., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду Миколаївської області від 23 грудня 2010 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Новобузького районного суду м. Миколаєва від 08 листопада 2010 року позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини задоволено частково.

Стягнуто з ОСОБА_3 аліменти на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дочки - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1000,00 грн., стягнення ухвалено проводити щомісячно починаючи з 28 вересня 2010 року до досягнення дитиною повноліття.

В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Рішення в частині стягнення аліментів допущено до негайного виконання у межах суми платежу за один місяць, що складає 1000,00 грн.

Стягнуто з ОСОБА_3 судовий збір на користь держави у розмірі 60,00 грн. та 120,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення справи.

Рішенням апеляційного суду Миколаївської області від 23 грудня 2010 року рішення Новобузького районного суду м. Миколаєва від 08 листопада 2010 року в частині визначення розміру аліментів змінено.

Стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої доньки - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 500,00 грн., стягнення ухвалено проводити щомісячно починаючи з 28 вересня 2010 року до досягнення дитиною повноліття.

В решті рішення суду залишено без змін.

У касаційній скарзі ОСОБА_2 просить рішення апеляційного суду Миколаївської області від 23 грудня 2010 року скасувати та залишити в силі рішення Новобузького районного суду м. Миколаєва від 08 листопада 2010 року.

В обґрунтування своїх вимог, заявник вказує на порушення судом апеляційної інстанції норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із змісту касаційної скарги та доданих до неї матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою, а наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити ОСОБА_2 у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Додані до скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого суду України

з розгляду цивільних і кримінальних справ С.П. Штелик

Попередній документ
15730427
Наступний документ
15730429
Інформація про рішення:
№ рішення: 15730428
№ справи: 6-5872ск11
Дата рішення: 15.04.2011
Дата публікації: 27.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: