Справа №0827/3-1089/11
22 березня 2011 року м. Запоріжжя
Суддя шевченківського районного суду м. Запоріжжя Тютюник М.С.,
розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, який зареєстрований та мешкає за адресою : м. Запоріжжя, вул. Степана Разіна, 14/2,
за ознаками ч. 1 ст. 173 - 2 КУпАП, -
01.02.2011 року в період часу з 14:00 до 19:00 год. ОСОБА_1, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вчинив дома скандал, в ході якого виражався грубою нецензурною лайкою на адресу своїх матері ОСОБА_2 та сестри ОСОБА_3, погрожував фізичною розправою, виганяв з дому, чим завдав шкоду психологічному стану потерпілих.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП визнав, розкаявся.
Заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, суд приходить до переконання, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП: вчинення насильства в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій психологічного характеру.
Вина ОСОБА_1, окрім визнання ним вини безпосередньо у судовому засіданні, також підтверджується дослідженими судом доказами, в тому числі протоколом ЗП № 011381 про адміністративне правопорушення від 01.02.2011 року (а.с.1), постановою про відмову в порушенні кримінальної справи (а.с.2), протоколом усної заяви про злочин від 01.02.2011 року (а.с.3), поясненнями ОСОБА_3 (а.с.4), поясненнями ОСОБА_4 (а.с.5), поясненнями ОСОБА_1 (а.с.6).
Приймаючи до уваги вищевикладене, обставини скоєння правопорушення, суд вважає за необхідне визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та, враховуючи дані про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, та обставини скоєння правопорушення накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в межах санкції, передбаченої ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 27, 33- 35, ч. 1 ст. 173-2, 283, 284 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн. у дохід держави (розрахунковий рахунок № 31114106700009, код платежу -21081100, отримувач -держбюджет Шевченківського району, ОКПО 34676911, банк УГК Запорізької області, МФО 813015).
Постанову може бути оскаржено або опротестовано прокурором протягом 10 днів з моменту її винесення, шляхом подачі апеляційної скарги, протесту прокурора в апеляційний суд Запорізької області через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя.
Роз'яснити правопорушнику, що згідно зі ст. 307 КУпАП штраф повинен бути сплачений порушником не пізні як через п'ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови -не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу, згідно з ч. 1 ст. 308 КУпАП, надсилається для примусового виконання до відділу державно виконавчо ї служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
- подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП;
- витрати на облік зазначених правопорушень.
Суддя М.С. Тютюник
Строк пред'явлення виконавчого документу « »_________20___рік.
Постанова набрала законної чинності « »__________20____рік.
Дата видачі « »____________20___рік.