05.05.11 Справа №5021/648/2011.
Господарський суд Сумської області, у складі судді Левченко П.І., при секретарі судового засідання С.Ю. Чижик, розглянув матеріали справи
за позовом Головного управління юстиції у Сумській області, м. Суми
до відповідачів: 1. Приватного акціонерного товариства «Українська страхова
компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», м. Суми
2. Молченського Печерського Різдва Пресвятої Богородиці
монастиря, м. Путивль, Сумської області
про стягнення 25 844 грн. 31 коп.,
за участю представників сторін :
позивач: ОСОБА_1., довіреність від 04.01.2010 року
відповідач 1: не прибув
відповідач 2: Біловол Л.О.
Суть спору: позивач в своїй позовній заяві від 11.03.2011 року просить суд стягнути з першого відповідача на свою користь 24 677 грн. 00 коп. страхового відшкодування, 500 грн. 00 коп. вартості проведення експертизи, 157 грн. 31 коп. пені; стягнути з другого відповідача на свою користь 510 грн. 00 коп. матеріальної шкоди., а також стягнути з відповідачів судові витрати, пов'язані з розглядом справи.
Представник першого відповідача надіслав суду клопотання № 2143 від 05.05.2011 р. про відкладення розгляду справи.
Представники позивача та другого відповідача подали суду з відповідними клопотаннями додаткові докази (копії документів) для долучення до матеріалів справи.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення сторін, господарський суд встановив:
Перший відповідач ухиляється від вчинення дій, покладених господарським судом на нього, проігнорувавши вимоги двох судових ухвал (від 22.03.2011 р. та від 04.04.2011 р.) щодо подання (надіслання) суду відзиву на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї позиції у даній справі.
Клопотання представника першого відповідача про відкладення розгляду справи у зв'язку з тим, що в цей день він приймає участь в іншому судовому засіданні є безпідставним та необґрунтованим, а тому не підлягає задоволенню.
Господарський суд Сумської області не визнавав явку сторін в судовому засіданні обов'язковою, а тому нез'явлення представника першого відповідача в судове засідання не перешкоджає вирішенню спору.
Поряд з цим, у зв'язку зі зміною складу суду та необхідністю дослідження судом матеріалів справи, зокрема, додаткових матеріалів, поданих представниками позивача та другого відповідача, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд даної справи.
Тому, керуючись ст. ст. 22,33,34,43,65,77,86 ГПК України, господарський суд
1. Клопотання представника першого відповідача про відкладення розгляду справи відхилити.
2. Розгляд справи відкласти, призначивши її слухання
на 16.05.2011 року на 11 год. 30 хв.
3. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області:
м. Суми, просп. Шевченко 18/1, зал судових засідань № 4.
4. Втретє зобов'язати першого відповідача надіслати суду не пізніше чим за три дні
до судового засідання відзив на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї
позиції у даній справі.
5. Попередити першого відповідача, що ухилення від вчинення дій, покладених
судом на сторону, тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до
1 700 грн. 00 коп. (п. 5 ст. 83 ГПК України).
6. Копію ухвали надіслати першому відповідачу.
СУДДЯ П. І. ЛЕВЧЕНКО
Примітка : Згідно п. 2.1.1 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, вхідна кореспонденція , у тому числі документи , надіслані електронною поштою, факсимільним зв'язком , а також телеграми , що надходять до суду та ін. опрацьовуються та реєструються в автоматизованій системі документообігу суду. В зв'язку з чим витребувані судом документи слід подавати в строк не пізніше ніж за три дні до судового розгляду справи .