17.04.08
Справа №АС 9/212-08.
Господарський суд Сумської області у складі:
головуючого суддя: Лущик М.С.
при секретарі судового засідання: Фанта Т.О.
Розглянув справу
за позовом : Управління пенсійного фонду України в Ковпаківському районі, м. Суми
до відповідача : Відкритого акціонерного товариства «Центроліт», м. Суми
За участю представників:
Від позивача : не з'явився.
Від відповідача : не з'явився.
Суть спору: Позивач звернувся з позовом про стягнення з відповідача заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій призначених на пільгових умовах яка виникла за період з 01.03.2008 року по 27.03.2008 року в сумі 78249 грн. 50 коп.
Відповідач в судове засідання не з'явився, відзив на позов не подав.
Розглянувши матеріали справи господарський суд встановив:
Для вирішення справи по суті у сторін необхідно витребувати додаткові докази і матеріали, та враховуючи нез'явлення представників сторін в судове засідання суд вбачає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
1. Розгляд справи відкласти, призначивши її слухання на 10 год. 45 хв. 29.05.2008 року.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області: м. Суми, просп. Шевченко 18/1, кабінет № 113-114, 1-й поверх.
2. Зобов'язати відповідача надати не пізніше ніж за три дні до судового засідання відзив на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї позиції по справі, докази сплати боргу.
3. Сторонам відповідно до ст. 58 КАС України подати суду документи, які стверджують повноваження законних представників осіб, що беруть участь в адміністративному процесі, а також стверджують займану посаду осіб, за підписом яких подано позов та інші документи в обґрунтування своєї позиції по справі.
4. Попередити сторони про те, що відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України неприбуття в судове засідання без поважних причин представника сторони або третьої особи, або неповідомлення ним про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду справи.
5. Попередити сторони, що якщо витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами ( ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).
СУДДЯ М.С. ЛУЩИК
Примітка: звернути увагу сторін на те, що суд має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст. 83 ГПК України).