3-3342/11
10.05.2011 року м.Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Микуляк П.П. розглянувши матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, - за ст.173 КУпАП,-
18 березня 2011 року близько 20 год. 20 хв. ОСОБА_1 знаходячись біля будинку №65 по пр.Свободи в м.Ужгороді, вчинив дрібне хуліганство, а саме розбив скло на дверях квартири №7 даного будинку, що належить гр..ОСОБА_2, а також спричинив останній легкі тілесні ушкодження, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.
Постановою ДІМ Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області від 19.03.2011 року в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_1 за ст.ст.129, 296 КК України відмовлено на підставі п.2 ст.6 КПК України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 не з'явився повторно, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, про наявність в діях ОСОБА_1 ознак складу правопорушення передбаченого ст.173 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №811125 від 21.03.2011 року, поясненнями ОСОБА_2 та його поясненнями, які викладені в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи від 19.03.2011 р..
Враховуючи, що на день розгляду справи з дня прийняття рішення про відмову про порушення кримінальної справи минуло більше як місяць, приходжу до висновку, що провадження по справі з цих підстав слід закрити.
Керуючись ст.ст. 38, 247 п.7, 283, -291 КУпАП,
Провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за ознаками правопорушення передбаченого ст.173 КУпАП - закрити, на підставі ч.3 ст. 38, п. 7 ст. 247 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена на протязі десяти днів з моменту її винесення.
Суддя: Микуляк П.П.