Ухвала від 29.04.2011 по справі 27/17-1027-2011

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

"29" квітня 2011 р. Справа № 27/17-1027-2011

За позовом: Прокурора Роздільнянського району Одеської області в інтересах держави в особі Роздільнянської районної державної адміністрації;

до відповідача: Приватного підприємця ОСОБА_1

за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Єгорівської сільської ради; Державної екологічної інспекції в Одеській області

про зобов'язання повернути самовільно зайняту земельну ділянку та стягнення 27955,56грн.

Суддя Невінгловська Ю.М.

Представники:

від прокуратури: не з'явились;

від позивача: не з'явились;

від відповідача: не з'явились;

від Єгорівської сільської ради: не з'явились;

від Державної екологічної інспекції в Одеській області: ОСОБА_2 (представник діючий за довіреністю).

Приймаючи до уваги, нез'явлення прокурора, представників позивача, відповідача та Єгорівської сільської ради, ненадання сторонами всіх витребуваних судом документів, а також необхідність витребування нових доказів, відповідно до ст.77 ГПК України, розгляд справи підлягає відкладенню.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд-

УХВАЛИВ:

1.Відкласти розгляд справи на "18" травня 2011 р. о 12:40. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29 в залі суд.засідання № 13, тел.0(482)307-969.

2.Прокурору надати: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України щодо відповідача станом на момент розгляду спору; надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів Державній екологічній інспекції в Одеській області, докази надіслання надати до суду; уточнити позовні вимоги з вказанням особи на користь якої повинно бути стягнуто грошові кошти за заподіяну шкоду.

3.Відповідачу надати: правовстановлюючі документи (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку управління статистики про включення до Єдиного державного реєстру України); письмові пояснення щодо сплати штрафу за постановою про накладення адміністративного стягнення.

4.Державній екологічній інспекції в Одеській області надати письмові пояснення по суті спору.

Суддя Невінгловська Ю.М.

Попередній документ
15142720
Наступний документ
15142722
Інформація про рішення:
№ рішення: 15142721
№ справи: 27/17-1027-2011
Дата рішення: 29.04.2011
Дата публікації: 11.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Одеської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори