Ухвала від 14.04.2011 по справі 6-14812ск11

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 квітня 2011 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Умнова О.В., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області від 9.03.2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ПАТ «КБ «Приватбанк»

- про визнання недійсними умов кредитного договору, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 22.12.2010 року вищевказаний позов задоволений у повному обсязі.

Рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області від 9.03.2011 року апеляційна скарга відповідача задоволена, рішення суду першої інстанції скасовано з ухваленням нового рішення про відмову у задоволенні позову.

Позивач, не погоджуючись з даним рішенням суду апеляційної інстанції подав касаційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржуване рішення та залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Дослідивши подані заявником матеріали вважаю, що у відкритті касаційного провадження слід відмовити, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

З матеріалів касаційної скарги та змісту оскаржуваного рішення суду апеляційної інстанції вбачається, що скарга є необґрунтованою, оскільки викладені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності даного судового рішення. Обставини, на які посилається заявник, не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Неправильного застосування норм матеріального та порушення норм процесуального права при розгляді даної справи судом апеляційної інстанції не вбачається.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити ОСОБА_2 у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області від 9.03.2011 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ПАТ «КБ «Приватбанк» про визнання недійсними умов кредитного договору.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого

суду України з розгляду

цивільних і кримінальних справ Умнова О.В.

Попередній документ
15133816
Наступний документ
15133818
Інформація про рішення:
№ рішення: 15133817
№ справи: 6-14812ск11
Дата рішення: 14.04.2011
Дата публікації: 10.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: