22.04.11р.Справа № 13/90-10
За заявою відкритого акціонерного товариства „Дніпроважпапірмаш" ім Артема, м. Дніпропетровськ про відстрочку виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 29.07.10 р.
У справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Промимпэкс”, м. Обнінськ Калужська область, Російська Федерація
до відкритого акціонерного товариства „Дніпроважпапірмаш" ім Артема, м. Дніпропетровськ
про стягнення 1 527 676 рублів РФ
Суддя Первушин Ю.Ю.
Представники:
від позивача: не з'явився;
від відповідача (заявника): Олейник О. М. - представник, доручення №17 від 12.01.2011 р.;
Пятигорец А.І.-представник, довіреність від 22.03.2011р. № 213
Рішенням у справі позов задоволено частково, вирішено стягнути з відкритого акціонерного товариства «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема (49034, м. Дніпропетровськ, Амур-Нижньодніпровський район, вул. Білостоцького, 98; код ЄДРПОУ 00218911) на користь товариства з обмеженою відповідальністю „Промимпэкс»(общество с ограниченной ответственностью „Промимпэкс”, 249037, Росия, Калужская область, г. Обнинск, пр. Ленина, 75-А; идентификационный номер юридического лица 4025077612) суму основного боргу 1272563 рублів РФ, витрати по сплаті державного мита - 12 725,63 рублів РФ; витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу - 196,66 грн.; в решті позовних вимог відмовлено.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26.10.2010 р. рішення господарського суду Дніпропетровської області від 29.07.2010 р. у справі №13/90-10 залишено без змін.
Постановою Вищого господарського суду України від 30.12.2010 р. у справі касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема залишено без задоволення, постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26.10.2010 р. залишено без змін.
На виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 29.07.2010 р. видано наказ від 11.03.2011 р.
12.04.2011 р. до господарського суду від відкритого акціонерного товариства «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема надійшла заява за №273 від 11.04.2011 р. про відстрочку виконання рішення суду у даній справі на один рік.
Ухвалою суду від 13.04.2011 р. заяву відповідача про відстрочку рішення було прийнято до розгляду та призначено у судовому засіданні на 22.04.2011 р., зобов'язано позивача надати письмові пояснення по суті поданої заяви, та докази в обґрунтування, зобов'язано відповідача (заявника) надати докази в обґрунтування заяви.
20.04.2011 р. до суду надійшла заява ВАТ «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема про відмову від заяви №273 від 11.04.2011 р. відповідача про відстрочку виконання рішення суду у даній справі.
Стягувач-товариство з обмеженою відповідальністю „Промимпэкс”, м. Обнінськ Калужська область, Російська Федерація письмові пояснення по суті заяви, докази в обґрунтування до суду не надав, представник позивача у судове засідання на з'явився.
У судовому засіданні 22.04.2011 р. представник відповідача (заявника) підтвердив свою відмову від вимог, що були викладені у заяві ВАТ «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема №273 від 11.04.2011 р.
Згідно до ч. 1 ст. 121 Господарського процесуального кодексу України, при наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, за заявою сторони, державного виконавця, за поданням прокурора чи його заступника або за своєю ініціативою господарський суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з викликом сторін, прокурора чи його заступника і у виняткових випадках, залежно від обставин справи, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, ухвали, постанови, змінити спосіб та порядок їх виконання.
Враховуючи викладене, розглянувши матеріали справи, суд вважає за необхідне прийняти відмову відповідача (заявника) від вимог, що були викладені у заяві ВАТ «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема №273 від 11.04.2011 р. та припинити розгляд заяви ВАТ «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема про відстрочку виконання рішення суду у даній справі.
Керуючись ст. ст. 86, 121 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Розгляд заяви ВАТ «Дніпроважпапірмаш” ім.Артема про відстрочку виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 29.07.2010 р. припинити.
Суддя Ю.Ю. Первушин