05.04.11р.Справа № 5005/2858/2011
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Райффайзен Лізинг Аваль", 04073, м. Київ, пр. Московський, 9, корп. 5
до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, 51453, АДРЕСА_1
про стягнення 717500,12 грн.
Суддя Панна С.П.
Представники:
Від позивача Комерзан О.О. - представник за довіреністю № 28-12/10-3 від 28.12.2010 року
Від відповідача не з'явився
Товариство з обмеженою відповідальністю "Райффайзен Лізинг Аваль" звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про стягнення заборгованості в сумі 717500,12 грн., судових витрат.
Позовні вимоги обґрунтовані невиконанням відповідачем умов договору фінансового лізингу № L2776-07/08 від 25.07.2008 року в частині своєчасного та повного внесення лізингових платежів.
Відповідач мотивований відзив на позовну заяву не надав, в судове засідання 05.04.2011 року не з'явився.
05.04.2011 року до суду надійшло клопотання, в якому відповідач просить суд витребувати у позивача докази, що підтверджують право власності позивача на предмет лізингу, свідоцтво про державну реєстрацію предмету лізингу, оскільки без вказаних доказів даний спір не може бути всебічно та повно розглянутий по суті.
Клопотання задовольняється господарським судом Дніпропетровської області.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1. Відкласти розгляд справи на 13.04.2011 року на 10:30 год., що відбудеться за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, кімн. 42.
2. Позивачу надати: письмові обґрунтування виникнення суми боргу 717500,12 грн.; письмові підтвердження направлення рахунків; свідоцтво про державну реєстрацію предмету лізингу; договори оренди (фінансового лізингу) з додатковими угодами на електронному носії; письмові докази на підтвердження права власності позивача на предмет лізингу; письмові пояснення на питання: чи продано на даний час об'єкт лізингу.
3. Відповідачу надати: мотивований відзив на позовну заяву та уточнення до неї; двосторонній акт звірки (позивачу з'явитися до відповідача), підписаний уповноваженими представниками сторін; докази в підтвердження своїх доводів або заперечень; сума перерахованих відповідачем лізингових платежів; статутні документи; копію довідки облстатуправління про включення до ЄДРПОУ, завірену належним чином; довіреність на представника.
4. Сторонам забезпечити явку повноважених представників у судове засідання.
5. Згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1700 грн.
Суддя С.П. Панна