Постанова від 15.04.2011 по справі 3-573/11

3-573/11

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 квітня 2011 року

суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області Ковалюх В.М., з участю секретаря Оробей О.М. розглянув матеріали, які надійшли з Бахмацького РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителяАДРЕСА_1, громадянина України, пенсіонера

за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП ,-

ВСТАНОВИВ:

28 березня 2011 року близько 11 години громадянин ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 вчинив сварку із своєю співмешканкою ОСОБА_2, в ході якої висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим вчинив психологічне насильство в сім'ї.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнав повністю та пояснив, що 28.03.2011 року вчинив сварку з співмешканкою, в ході якої висловлювався на її адресу нецензурними словами.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП підтверджується даними, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення серії ЧН № 124919 від 28.03.2011 року, заявою ОСОБА_2, власним визнанням вини у судовому засіданні.

З урахуванням особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суд вважає за доцільне застосувати до громадянина ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 173-2 ч. 1, 283, 284, 294 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 85 (вісімдесят п'ять) грн.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Бахмацький районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя В. М. Ковалюх

Попередній документ
15006921
Наступний документ
15006923
Інформація про рішення:
№ рішення: 15006922
№ справи: 3-573/11
Дата рішення: 15.04.2011
Дата публікації: 26.04.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Бахмацький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (29.06.2011)
Дата надходження: 29.06.2011
Предмет позову: не зареєструвався належним чином
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ВОЙНАРІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ВОРОБЕЛЬ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
ГАНЬКО ІВАН ІВАНОВИЧ
ДРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНА
ІЛЬТЬО ІВАН ІВАНОВИЧ
КВАША ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
КУТОВИЙ ЮРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
НАМИСТЮК ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
ПАВЛЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ПАВЛІВ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
ПОЙДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
САПОН ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ШУЛЬГА В'ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ВОЙНАРІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ВОРОБЕЛЬ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
ГАНЬКО ІВАН ІВАНОВИЧ
ДРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНА
ІЛЬТЬО ІВАН ІВАНОВИЧ
КВАША ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
КУТОВИЙ ЮРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
НАМИСТЮК ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ
ПАВЛЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ПАВЛІВ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
ПОЙДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
САПОН ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
правопорушник:
Адирова Галина Володимирівна
Газевич Сергій Миколайович
Гуменюк Олег Олегович
Жень Веньбінь
Загурський Володимир Григорович
Зосимчук Віталій Миколайович
Лабазюк Петро Петрович
Ласлов Едмонд Едмондович
Падковський Богдан Романович
Патенок Євгеній Юрійович
Радомський Ігор Володимирович
Симкович Олена Олексіївна
Синиця Василь Олексійович
Стегній Мар'ян Ярославович
Тимощук Павло Петрович
Чернявська Олена Леонідівна
Чуркач Антон Олегович
Шалтояну Григорій Григорович