Копія: Справа 3 -575 /11
19 квітня 2011 р. Суддя Сторожинецького районного суду Чернівецької області Безпалько М.С. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Сторожинецького району при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, за ст.122 ч.3 КУпАП, -
ОСОБА_1 09.04.2011 року о 10:45 год., в с.Глибочок,Сторожинецького району, керуючи транспортним засобом марки Фольксваген, номерний знак НОМЕР_1, перевищив обмеження швидкості руху на 71 км/год., в зоні дії знака 60 км/год. рухався зі швидкістю 131 км/год., чим порушив вимоги ст.122 ч.3 КпАП України.
На місці складання протоколу водій ОСОБА_1 вину визнав.
Окрім визнання вини ОСОБА_1 його вина підтверджується матеріалами справи , а саме:- протоколом про адміправопрушення з якого вбачається, що він 09.04.2011 року о 10:45 год., в с.Глибочок,Сторожинецького району, керуючи транспортним засобом марки Фольксваген, номерний знак НОМЕР_1, перевищив обмеження швидкості руху на 71 км/год., в зоні дії знака 60 км/год. рухався зі швидкістю 131 км/год.: поясненням ОСОБА_1
Таким чином судом доведено ту обставину, що в діях ОСОБА_1 є ознаки та склад адміністративного правопорушення передбаченого частиною 3 статті 122 КУпАП, перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год..
Приймаючи до уваги обставини справи, та
керуючись ст. 122 ч. 3 КУпАП України,
На ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, за перевищення швидкості руху більш як на 50 км/год, накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 680 (шістсот вісімдесять) гривень, що становить сорок неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Апеляційна скарга на дану постанову подається до Чернівецького Апеляційного суду через Сторожинецький районний суд протягом десяти днів з дня її постановлення.
Суддя /підпис/
Оригінал постанови знаходиться в Сторожинецькому райсуді в адміністративній справі за № 575 /11
Постанова набрала чинності _________________2011 року
Копія вірна:Голова Сторожинецького районного суду О.О.Казюк
| № рішення: | 15004892 |
| № справи: | 3-575/11 |
| Дата рішення: | 20.04.2011 |
| Дата публікації: | 26.04.2011 |
| Форма документу: | Постанова |
| Форма судочинства: | Адмінправопорушення |
| Суд: | Сторожинецький районний суд Чернівецької області |
| Категорія справи: | Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху |
| Стадія розгляду: | Розглянуто (30.06.2011) |
| Дата надходження: | 30.06.2011 |
| Предмет позову: | невжив заходів щодо забезпечення охорони посівів снотворного маку |