91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
12.04.11 Справа № 20/17б.
За заявою
За заявою
боржника - Відкритого акціонерного товариства «Лисичанська сода»,
м. Лисичанськ Луганської області,
про банкрутство,
судя Кірпа Т.С.,
без виклику представників
обставини справи: обставини справи: банкрутство відповідно до положень ст. ст. 7, 53 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 14.05.1992. №2343-ХІІ, зі змінами та доповненнями, розгляд клопотання керуючого санацією та розпорядника майна про затвердження змін та доповнень до плану санації
Боржник -Відкрите акціонерне товариство “Лисичанська сода”, м. Лисичанськ Луганської області, звернувся до господарського суду Луганської області із заявою від 19.02.2010. №30-2-6 про порушення справи про власне банкрутство в порядку ст. 53 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, з метою проведення керівником підприємства процедури санації, до подачі кредиторами заяви про порушення справи про банкрутство.
Як вбачається із матеріалів справи, рішення про звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство з метою проведення керівником боржника процедури санації прийнято на позачергових загальних зборах акціонерів Відкритого акціонерного товариства “Лисичанська сода”, які відбулися 23.11.2009. (протокол №2/2009) та які, згідно п.п. 10.1, 10.2 Статуту боржника, є вищим органом управління підприємства-боржника.
За таких обставин, керуючись ст. ст. 1, 5, 7, 53 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарським судом порушено провадження у справі стосовного даного боржника ухвалою від 22.02.2010. №20/17б.
Ухвалою господарського суду від 30.08.2010 затверджено план санації Відкритого акціонерного товариства “Лисичанська сода”.
Як свідчать матеріали справи, керуючим санацією Галуновим Г.І. та розпорядником майна Клименком М.А. подано клопотання від 11.04.2011 № 23-143-10, про затвердження змін та доповнень до плану санації з доданими до нього документами.
За таких обставин суд вважає за необхідне призначити судове засідання для розгляду поданого клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 3-1, 5, 7, 13, 16, 17, 18, 53 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 4-1, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Призначити судове засідання на 26.04.2011, на 14 год. 00 хв., у приміщенні господарського суду Луганської області, каб. №333.
2. Зобов'язати керуючого санацією Галунова Г.І. та розпорядника майна Клименка М.А. у термін до 23.04.2011 надати суду поточний звіт про виконання плану санації Відкритого акціонерного товариства «Лисичанська сода», м. Лисичанськ Луганської області, розглянутий попередньо на зборах комітету кредиторів.
3. Зобов'язати комітет кредиторів у термін до 23.04.2011. надати суду письмове рішення комітету кредиторів у вигляді протоколу щодо розгляду поточного звіту керуючого санацією про результати проведення процедури санації боржника.
4. Дану ухвалу надіслати: боржнику; Відділу з питань банкрутства у Луганській області; керуючому санацією Галунову Г.І. (на адресу боржника), розпоряднику майна Клименку М.А. (АДРЕСА_1), кредиторам у справі, ОСОБА_1, Луганській філії «Приватбанку»(м. Луганськ, вул. Челюскінців, 14).
Визнати обов'язковою явку у судове засідання керуючого санацією, розпорядника майна та членів комітету кредиторів.
Суддя Т.С. Кірпа