ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області 91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32
ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32
22.09.06 Справа № 4/345.
Суддя Батюк Г.М., розглянувши матеріали справи за позовом
Державного підприємства «Попаснянський вагоноремонтний завод», м. Попасна Луганської області
до Малого приватного підприємства «Агротехмонтаж», м.Луганськ
про стягнення 48088 грн. 32 коп.
в присутності представників сторін:
від позивача - Єгурнов О.В. , дов. № 16 від 31.10.05,
від відповідача - не прибув ( явка обов»язкова).
Суть спору: заявлено вимогу про стягнення з відповідача заборгованість за поставлену продукцію у сумі 48088 грн. 32 коп.
Відповідач витребувані матеріали суду не подав, його представник в судове засідання не прибув. Справа розглядається за наявними в ній документами на підставі ст.75 ГПК України.
Дослідивши матеріали справи та додатково надані документи, суд прийшов до наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців Серія АА № 696646 станом на 21.08.06 надана інформація про наявність або відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців записів про проведення реєстраційних дій Малого приватного підприємства «Агротехмонтаж», в ній, державним реєстратором виконавчого комітету Луганської міської ради , зроблений наступний запис: «внесення до ЄДР запису про судове рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов»язане з банкрутством», дата, номер запису - 14.07.05 № 13821310000004939».
Згідно ст. 59 ГК України припинення діяльності суб'єкта господарювання здійснюється шляхом його реорганізації або ліквідації.
Частиною 5 ст. 111 ЦК України визначено, що юридична особа вважається ліквідованою з дня внесення у Єдиний державний реєстр запису про його припинення.
Окрім цього, у пункті 8 ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»визначено, що дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації є датою державної реєстрації припинення юридичної особи.
Як було вказано вище, відповідний запис, державним реєстратором зроблено та зареєстровано припинення юридичної особи 14.07.05.
За таких обставин, та відповідно до п. 6 ст. 80 ГПК України, провадження у справі підлягає припиненню.
У зв'язку з припиненням провадження у справі, у суду не має підстав для розгляду та задоволення вказаних вище заяв сторін, які залучаються до матеріалів справи.
Відповідно до ст. 49 ГПК України судові витрати покласти на позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.1, 44, 49, 75, п.6. ст.80, 86, 87 ГПК України, суд
1. Припинити провадження у справі.
2. Судові витрати покласти на позивача.
Суддя Г.М.Батюк