Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а тел.: 61-72-21
14.03.2011 Справа № 6/62
За заявою Управління Пенсійного фонду України в Мукачівському районі, м.Мукачево
до Приватного підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, код ЄДРПОУ НОМЕР_1)
про банкрутство
Суддя Й.Й. Кадар
Суть спору: розгляд заяви Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Мукачеві, м.Мукачево про визнання кредитором Приватного підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, код ЄДРПОУ НОМЕР_1) у справі про банкрутство № 6/62 на суму 193,68 грн. в порядку ст.14 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,
На виконання ухвали господарського суду Закарпатської області № 6/62 від 27.01.2011 року ініціюючим кредитором подано оголошення в офіційному друкованому органі „Голос України” №36 від 25.02.2011 року про порушення справи про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, код ЄДРПОУ НОМЕР_1).
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Мукачеві звернулося до суду із заявою №57/01-9 від 09.03.2011 року про визнання кредитором у справі №6/62 про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, код ЄДРПОУ НОМЕР_1), в порядку ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” на суму 193,68 грн.
Попереднє засідання у справі про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_2, с. Ракошино, по розгляду реєстру вимог кредиторів ухвалою господарського суду Закарпатської області №6/62 від 27.01.2011р. призначено до розгляду у судовому засіданні на 28.04.2011р. на 10год. 30хв. відповідно до ст.ст.14,15 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
З огляду на викладене, подану заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Мукачеві слід призначити до розгляду у судовому засіданні на 28.04.2011р.
За таких обставин, керуючись ст.ст.1,14,47-49 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4-1,86 Господарського процесуального кодексу України,
1. Розгляд заяви призначити на 28 квітня 2011 р. на 10:30 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Ужгород, вул.Коцюбинського, 2а., кабінет №511.
3. Зобов'язати подати суду:
Заявника:
- оригінали або належним чином засвідчені копії доказів, доданих до заяви про визнання кредитором, у відповідності до ст. 36 Господарського процесуального кодексу України;
- докази надіслання заяви про визнання кредитором та доданих до неї документів боржнику, у відповідності до вимог ст.14 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”;
Керівника підприємства-боржника:
- письмові пояснення (визнання/заперечення) щодо заявлених вимог;
Розпорядника майна:
- письмові пояснення (визнання/заперечення) щодо заявлених вимог.
4. Явку уповноваженого представника заявника, боржника та розпорядника майна Бахтина В.В. у судове засідання визнати обов'язковою.
5. Ухвалу надіслати заявнику, боржнику та розпоряднику майна.
Суддя Й.Й.Кадар