Ухвала від 14.02.2011 по справі 11/77

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"14" лютого 2011 р. Справа № 11/77

Головуючий суддя - Якимчук Л.М. розглянувши заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с.Сільце Іршавського району про відвід судді по справі №11/77 за позовом Приватного підприємства "Фішт", м.Ужгород до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с.Сільце Іршавського району про стягнення 226267,95грн.

СУД ВСТАНОВИВ:

У судовому засіданні 14.02.2011 представник відповідача, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, подала заяву про відвід судді, яку зокрема, мотивує упередженістю судді по відношенню до відповідача, небажаністю його всесторонньо та об"єктивно дослідити усі обставини справи, що підтверджується відмовою судді у проведенні експертизи, підання суддею під сумнів доказів, поданих відповідачем тощо, однак, у прийнятті даної заяви відповідачу належить відмовити, оскільки відповідно до ч.4 ст.20 ГПК України відвід судді може заявлятись виключно до початку вирішення спору, тоді як заява відповідача про відвід подана у останній день розгляду справи.

Після початку вирішення спору відвід може заявлятись лише у разі, якщо про підстави відводу сторона дізналась після початку розгляду справи.

Керуючись ст.20 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відмовити фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1, с.Сільце Іршавського району у прийнятті заяви про відвід судді.

2. Заяву про відвід на 3 арк. повернути фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1, с.Сільце Іршавського району.

Суддя Л.М.Якимчук

Попередній документ
14416751
Наступний документ
14416753
Інформація про рішення:
№ рішення: 14416752
№ справи: 11/77
Дата рішення: 14.02.2011
Дата публікації: 31.03.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Закарпатської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги