Справа № 3-208/08
21 січня 2008 року
Суддя Борщівського районного суду Тернопільської області
Чепесюк О.В.
розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли від
ВДАІ Борщівського району УМВСУ в Тернопільській області на:
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1., жителя АДРЕСА_1
не працюючий.
за ст.121 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
26.11.2007 року біля 09 год. 35 хв. ОСОБА_1в м. Чернівці по вул. Головній керував автомобілем марки «Форд Транзит» державний номерний знак НОМЕР_1 в якому додатково до зареєстрованих встановлено два пасажирських сидіння без узгодження з ДАІ, чим порушив вимоги п.32.1 «е» Правил дорожнього руху України.
Вина ОСОБА_1. у вчиненні правопорушення доведена протоколом
про адміністративне правопорушення № 062025 від 26.11.2007 року.
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1. наявні ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 121 ч.1 КУпАП, і тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави.
На підставі ст.121 ч.1 КУпАП та керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП.
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 121 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення - 30 грн. штрафу в дохід держави.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис.
З оригіналом згідно:
Голова Борщівського
районного суду О.В. Чепесюк